ben tedavi merkezi

Ben Aldırma Tedavisi Hakkında Hazırlanan Yazımızda Ben Tedavisi Yapılışı ve Ben Aldırma Tekniklerini Bulabilirsiniz.

Ben Aldırma

ben aldirma 300x225 Ben Aldırma

Ben Aldırmadan Önceki Görünüm

Konuya benleri aldırma doğru bir yaklaşımıdır? sorusuyla başlanabilir.Tabiki vücutta olmayan ben olan benden daha risksiz bir durumdur yani beni aldırdığınızda yıllar içinde benlerle ilgili olabilecek sorunlarıda ortadan kaldırmış olunur.Halk arasında “bene dokunmayın” mantığı hiçbir mantığı ve bilimsel değeri olmayan bir görüştür.

Ben Aldırma Tedavisi

ben aldirma tedavisi 300x225 Ben Aldırma

Ben Alımından 1 Dakika Sonrası

Bazı kliniklerse ben olan kişiyi yıllarca bağlayıp zaman içinde ciddi ölçülere varan ücret alabilmek için “beninizi takip etmeliyiz” diyerek hastayı yıllarca oyalamakta hiçbir anlamı olmayan bir şekilde 6 aydabir bakarak!!! Kişiyi ikna etmektedir.Her kontrolün ekonomik boyutu olduğu unutulmamalıdır.
Yapılması gereken şey;ben vücutta olmaması gereken bir doku deformitesi olarak değerlendirilimeli ve görsel veya fiziki bir rahatsızlık varsa tedavi amacıyla yada hiçbir sorun olmasa dahi olabilecek sorunları engelemek için tedavi edilmelidir.
Ben aldırmanın bir çok teknolojik yolu ve ameliyatı vardır bunlardan hangisiyle alınacağı o kliniğin sahip olduğu teknoloji ve doktorun ben tedavisi konusundaki tecrübesine bağlı olarak değişir.Ben aldırmak için en doğru yaklaşım; ben tedavisi konusunda tüm teknolojilere sahip klinikle görüşüp nasıl alınacağına doktor ve hasta genel değerlendirmeyle karar vermelidir.Benleri aldırmanın bilinen hiçbir riski yoktur.

delicious Ben Aldırmadiigo Ben Aldırmastumbleupon Ben Aldırmablogger Ben Aldırmatumblr Ben Aldırmalivejournal Ben Aldırmafriendfeed Ben Aldırmalinkedin Ben Aldırmareddit Ben Aldırmashare 16 16 Ben Aldırma

27.202 views


çağla
26 Şubat 2014

15 yasında bi çocuğum var benlerj suratına çoj takıyooo lazerle alınabilir mi yaş sınırlaması varmı
Op.Dr.Atilla KAYA
evet alınabilir

Gökhan Demirbaş
20 Kasım 2013

Merhabalar atilla bey yüzümde 1 cm uzunluğunda ve 1 cm in yarısı 0.5 mm genişliğinde kabarık olmayan düz siyah tek bir ben var hocam bunu lazerle iz kalmadan alabilirmisiniz? ssk lıyım ve şehir dışından geleceğim aynı gün tedavi edip gönderme imkanınız varmı ? cevabınızı bekliyorum. teşekkürler.
Op.Dr.Atilla KAYA
belli belirsiz iz kalır,lazer seanslar halinde uygulanır

Misafir
09 Kasım 2013

Merhaba ben aldırmanın yaşı var mıdır? Ve çok belirgin bir kalır mı ? Eğer kalıyorsa geçici midir? Lütfen sorularımı yanıtlayın.
Op.Dr.Atilla KAYA
yaş sınırı yok her yaşta tedavi yapılabilir
farkedilir iz kalmaz

ismail
28 Ağustos 2013

sa hocam yüzümde kahve renkli kabarık olmayan benler var gün geçtikçe çoğalıyorlar bunları aldırmak mümkünmü ve aldırdığımda iz kalırmı
Op.Dr.Atilla KAYA
alabiliriz
farkedilir iz kalmaz

burçin
21 Haziran 2013

burnumun sağ tarafında ben bulunmuktadır ve çok rahatsıs edici görünümlü nasıl bi tedavi önerirsiniz?? teşekkürlerrrrrrrr ..
Op.Dr.Atilla KAYA
buharlaştırma uygun olur

su
21 Haziran 2013

Merhaba.Yüzümde çıkıntısı olmayan küçük benler var.Ben tedavisi yaz mevsiminde yapılabilir mi? güneş koruyucular leke oluşmaması için yeterli olur mu?Bir sorum da benzer şekilde doğum lekelerini tedavi etmek mümkün mü?benim 3 cm çapında açık kahve renkli lekem var sonradan ortasında kabarık olmayan ben de olustu.mümkünse ondan da kurtulmak isterim.teşekkürler
Op.Dr.Atilla KAYA
yazın yapılabilir,yüksek faktörlü kullanırsanız yeterli gelmese bile azalmasını sağlar
gebelik lekesi tedavisi yapmıyoruz

EBRU
31 Mayıs 2013

mrb.yüzümde 4 tane büyük ben var aldırmak istiyorum.ücretler ne kadar öğrenebilirmiyim?
Op.Dr.Atilla KAYA
benin yapısına göre değişir
mecialart.com.tr de ilgili sayfada ben aldırma ücretleri var oradan hesaplayabilrisiniz.

baturhan
20 Mayıs 2013

s.a benim ağzım ile burnum arasında sağ tarafta kahverengi ben var . çapı 4 mm falan. kabarıklığı 1 mm dir en fazla . ben bundan çok rahatsız oluyorum. bunu aldırmak istiyorum ama iz kalmıycak şekilde hangi tedavi yöntemini önerirsiniz? bide bunu aldırdıktan sonra tekrar çıkma şansı var mıdır?
Op.Dr.Atilla KAYA
hangi yöntemle yapılacağı muayeneyle belirlenir

dünya
14 Mayıs 2013

merahba hocam benim yüzümdede var et beni değil doğuştan bunu aldırmak istiyorum ama ücretlerini merak ediyrum ren tedavisiyle lazerin
Op.Dr. Atilla KAYA
fiyatlar için medicalart.com.tr ye bakabilirsiniz.

FATMA
19 Nisan 2013

hocam yüzümde rahatsız olduğum koyu kahve rengi 2 tane ben var özel bir hastanede dermatoloğa gösterdim alınabilir olduğunu söyledi. bir başka cildiye uzmanı da yüzünde fermuar gibi iz kalır hiç tavsiye etmem dedi.yinede sizin görmenizi istiyorum yoğun çalıştığım için uygun bir gün ayarlayıp gelmek istiyorum fakat öncesinde resim göndermek istiyorum hangi yöntem uygun olur diye bana fikir verirmisiniz…teşekkür ederim
Op.Dr.Atilla KAYA
info @ medicalart.com.tr ye gönderebilirsiniz.

Cengiz
05 Nisan 2013

mrb hocam bnımde yuzumde ufak koyu bir ben var lazerle tedaviniz nekadar orenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkurler
Op.Dr.Atilla KAYA
fiyatlar için http://www.medicalart.com.tr ye bakabilirsiniz.

ali
12 Mart 2013

benim yüzümde anlımın ortasında çok darinin içine işlememiş bi ben var doktora gittim ilaç verdi kullandım 2 ay boyunca hafif beyzlaştı gitmesse dedi lazer tedavisi yapcam lazer tedavsi yapsam başka bir hastalık ortaya çıkmaazmı
Op.Dr.Atilla KAYA
başka hastalık çıkmaz :)

mert
09 Ekim 2012

yüzdeki siyah noktalar lazerle yok ediliyor mu ? Yüzümde 4 adet ben ve siyah nokta var toplamda. benlerin çapı daha buyuk siyah nokta gibi yani ama daha büyük çapları.
Op.Dr.Atilla KAYA
evet tamamını yok edebiliriz

mert
18 Eylül 2012

merhaba hocam benim yüzümde 2-4 mm arasında değişen 15 tane ben var bunlar kabarık değil ve hepsi sonradan çıktı. hepsi alınabilir mi iz kalamadan ? fiyat önemli değil iz kalmaz derseniz hemen gelecem :)
Op.Dr.Atilla KAYA
farkedilir iz kalmaz

ali can K.
02 Eylül 2012

yüzde yanık izi ğibi duran kırmızı dokunun ğitmesi ne kdr süre içinde oluR?
Op.Dr.Atilla KAYA
kişiye bağlı olarak 1-8 ay arası değişebilir

ali can K.
02 Eylül 2012

koter tedavisi ardından oluşan kırmızı renkli doku için herhanği bir krem önerirmsnz.?
Op.Dr.Atilla KAYA
kremin anlamı olmaz,orda kan dolaşımının artışına bağlıdır doku yenilendikçe düzelir.

ozcan
01 Eylül 2012

benim yuzumde birkac nokta beni var bunlari aldirirsam sonradan vucuduma bir zarar verir mi bir sitede okumustum yuzdeki beni aldirinca kaslar kirpikler yok olabiliyormus vucuda sonradan cesitli zararlar verebiliyormus siz ne dersiniz?
Op.Dr.Atilla KAYA
zararı olmaz bu sitede öyle saçma sapan bir şey okumuş olamazsınız :)

Hayrettin Türksoy
28 Ağustos 2012

Atilla hocam, bundan 1 yıl önce yanağımdaki kabarık beni aldırmıştım size,
ben izi hâlâ kaybolmadı, ben yerinde duruyor; daha az kabarık bir biçimde!
Ne yapacağız? Yeni bir operasyona gerek var sanırım. Bir de bunun için ayrı birücret talep edecek misiniz?
Saygılar.
Op.Dr.Atilla KAYA
o zamnada söylediğim gibi 2 aydan sonra rötuş için gelebilirsiniz,ücret alınmaz

aybikenur
09 Ağustos 2012

merhaba ben 16 yaşındayım yüzümde büyük kahverengi ben var ama et beni değil lazerle aldırabilirmiyim lazer fiyatı ne kadar ve ben aldırmada yaş sınırı varmı?
Op.Dr.Atilla KAYA
yaş sınırı yok fiyat için medicalart.com.tr ye bakın

Hülya
01 Ağustos 2012

merhaba ,benim sağ göğüsümün hemen altında nohut büyüklüğünde hafif yukarı çıkıntılı kahverengi bir ben var.fakat doğuştan olan ben.annemin bacağında olan ben benim göğüsümde.. ben’nin kenarları kızarık gibi hep.ne yapmam lazım çok korkmaya başladım.bebekken küçükmüş büyüdükçe ben’de büyümüş.yardımcı olursanız sevinirim.
Op.Dr.Atilla KAYA
gelirseniz sorununuzu çözebiliriz

kodok

Ben Tedavi Ücretleri

Ben Bilgileri Benleri buharlaştirma Radyo Frekans Elektro Koter Lazerle Ben Tedavisi Bitkilerle ben tedavi edilmez Ben Bilgileri Nasıl Yapılmalıdır Et Beni Kafada benler Ben Bilgileri Çeşitleri Kaç çeşit vardır Kanserleşme Riski Aldırma Tedavi Gerekirmi Ben Resimleri Ben Tedavisi Video RF Video Ameliyat RF Video RF Video