ben tedavi merkezi

Ben Aldırma Tedavisi Hakkında Hazırlanan Yazımızda Ben Tedavisi Yapılışı ve Ben Aldırma Tekniklerini Bulabilirsiniz.

Ben Aldırma

Ben Aldırmadan Önceki Görünüm

Ben Aldırmadan Önceki Görünüm

Konuya benleri aldırma doğru bir yaklaşımıdır? sorusuyla başlanabilir.Tabiki vücutta olmayan ben olan benden daha risksiz bir durumdur yani beni aldırdığınızda yıllar içinde benlerle ilgili olabilecek sorunlarıda ortadan kaldırmış olunur.Halk arasında “bene dokunmayın” mantığı hiçbir mantığı ve bilimsel değeri olmayan bir görüştür.

Ben Aldırma Tedavisi

Ben Alımından 1 Dakika Sonrası

Ben Alımından 1 Dakika Sonrası

Bazı kliniklerse ben olan kişiyi yıllarca bağlayıp zaman içinde ciddi ölçülere varan ücret alabilmek için “beninizi takip etmeliyiz” diyerek hastayı yıllarca oyalamakta hiçbir anlamı olmayan bir şekilde 6 aydabir bakarak!!! Kişiyi ikna etmektedir.Her kontrolün ekonomik boyutu olduğu unutulmamalıdır.
Yapılması gereken şey;ben vücutta olmaması gereken bir doku deformitesi olarak değerlendirilimeli ve görsel veya fiziki bir rahatsızlık varsa tedavi amacıyla yada hiçbir sorun olmasa dahi olabilecek sorunları engelemek için tedavi edilmelidir.
Ben aldırmanın bir çok teknolojik yolu ve ameliyatı vardır bunlardan hangisiyle alınacağı o kliniğin sahip olduğu teknoloji ve doktorun ben tedavisi konusundaki tecrübesine bağlı olarak değişir.Ben aldırmak için en doğru yaklaşım; ben tedavisi konusunda tüm teknolojilere sahip klinikle görüşüp nasıl alınacağına doktor ve hasta genel değerlendirmeyle karar vermelidir.Benleri aldırmanın bilinen hiçbir riski yoktur.

51.733 views

99 yorum “Ben Aldırma”

 1. Esma

  Hocam ben 17 yaşındayım yüzümde mercimek tanesi kadar bi benim var ama kabarık değil deri altında cerrahi yöntemle aldırmam doğru olur mu? Ailemin de onayı gerekli mi? Şimdiden teşekkürler
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Görüp öyle değerlendirmek lazım,cerrahi gerekirse ailenizin onayı gerekir.

 2. mustafa

  Hocam kaşımın alt kenarında önceden pek belli olmayan fakat gittikçe büyüyen 4mmX4mm çapında kabarık bir ben var. Aldırmak istiyorum fakat kaşımda bir kayıp olur mu bunu bilmeliyim öncelikle.
  Şimdiden teşekkürler…
  Op.Dr.Seher Şirin
  Bakırköy Medical Art Genel Cerrahi Uzmanı
  Radyofrekas dalgaları kıl kökünü yakmaz,kıl çıkmaya devam eder
  Geçmiş olsun

 3. Arzum

  Bursaya geliyor musunuz burada bit şubeniz var mı
  Dr.Nizam KURTDERE
  Bursa da yok

 4. irem

  Hocam ben 13 yaşındayım ve yüzümde aşşa yukarı yanağınımin biraz üstünde ama santimli olan benlerden değil bunu aldırmamda sakinca varmı yada yaşım tutmayabilirmi
  Dr.Nizam KURTDERE
  Karar vermek için görmek lazım,alınacaksa ailenizin onayı gerekir.

 5. Arzum

  Hocam benim 16 yaşım var yüzümde 30a yakın irili ufaklı nokta şeklinde , bundan rahatsız oluyorum ve geçen sene doktora gittim normal dedi yolladı . Bunun bir tedavisi var mıdır ??
  Op Dr Atilla Kaya
  Tabiki var, rahatsız olduklarınızın hepsini yok edebiliriz

 6. tugba

  Merhaba dr. Atillabey suze sorum benim burnumun ustunde biraz kabarik benim var ikki uch sana oldu buraz buyumis ve kabarmis nasil aldirabilirim korkuyorum dogrusu ve size nasil ulasabilirim tskler.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  İnternetteki tlf dan Bakırköy Medicalart ı arayabilirsiniz.

 7. Emir

  Hocam merhabalar
  Yüzümde kaşımın yanında bir tane burnumun sağ tarafında yanağıma doğru 2 minik ve dudağımın biraz altında 2 minik kahverengi ben var bunlar tedavi edilebilir mi dudağımın altında olanın birinde ufak bi kıl çıkıyo bunuda alabiliyormusunuz benle birlikte kalıcı olarak ?
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  laser yada buharlaştırma yöntemi ile tedavi edebiliriz.kıla epilasyon yaptırmanız gerekir

 8. Betül

  Hocam tekrar merhaba, ben aldırmanın yaşı yok dediniz fakat doktor 14 yaşında olduğum için şimdi alırlarsa kızarıp çukur olabileceğini ve yeniden çıkabilceni söyledi. Yanıtlarsanız sevinirim..

  Op.Dr.Altan KARAN
  Sanırım yanlış anladınız yada o doktor ben tedavisiyle ilgilenmiyor, bu bilgiler doğru değil

 9. Betül

  14 yaşındayım suratımda mercimek tanesi boyutunda leke şeklinde ben var doktor 2 sene daha bekleyeceğimi söyledi. Ama ben dayanabilceğimi sanmıyorum, ne yapabilirim?
  Op.Dr.Adil ALTINSOY
  ben tedavisi her yaşta yapılabilir

 10. Yarennur

  Ben 13 yasindayim benim boynumda biraz siyaha benzer 2-3 santim civarinda 2tane ben var diyeri ise 1-2 santim felan bunlari aldirmak istiyorum yaşim tutuyormu aldirmamda sakinca varmi ve nasil tedavi edilir ? Benim aldirma sebebim ise utaniyorum benlerimden o yuzden sacimi hic toplamam cok utaniyorum ama !
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Önemli olan tedaviye gerek olup olmamadığıdır gerektiğinde 3 aylık bebeğe bile ben tedavisi yapıyoruz

Yorum Yapın

ayam