ben tedavi merkezi

Ben Tedavi Ücretleri

Hemen hemen tüm insanlarda görülen benler (nevüs) doğuştan yada sonradan farklı nedenlerle ortaya çıkabilmektedir. Bir çoğu zararsız olmasına karşın büyük bir bölümü ise kanserleşme riski ile insanlarda korku ve endişeye neden olmaktadır. Bunun haricinde yüz bölgesinde olması halinde estetik yönden kötü bir görünüme neden olmaktadır. Bu tür sorunlarla uğraşmak yerine sadece 5 dakika gibi kısa bir zamanınızı ayırarak benler ve taşıdığı risklerden kurtulabilirsiniz. Medical Art ben tedavi merkezi İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da bulunan klinikleri ile ameliyatsız ben tedavisi yapmaktadır. En çok merak edilen hususlardan biri olan ücretler hakkında açıklamayı ise bu sayfada bulacaksınız.

Ben Tedavisi Nasıl Yapılır?
Ücret hususuna geçmeden önce dilerseniz ben aldırmanın nasıl yapıldığına kısaca değinelim. Öncelikle ben türleri olarak onlarca çeşit bulunmaktadır. Bunların boyutları farklı olup, tedavide cilt üzerinden uygulanan Lazer, Radyo Frekans ve Elektrokoter cihazları kullanılmaktadır.

Ücretlendirme Nasıl Yapılıyor?
Öncelikle toplam ücret için alınacak benin büyüklüğü, sayısı ve sizin SGK güvenceniz olup, olmadığına bakılmaktadır. Çünkü Medical Art SGK anlaşmalı bir sağlık merkezi olması nedeniyle SSK, Bağkur, Emekli Sandığı, TSK Personeli vs tedavi ücretlerinde %50 indirim yapılmaktadır. Şimdi dilerseniz fiyatların nasıl şekillendiğini görelim.

Büyüklüğü 5 mm’ye Kadar Olan Benler
İlk olarak benin büyüklüğü 5 mm’ye kadar onlara bakalım. SGK güvencesi olanlar için ilk ben 200 eklenen her ben için 100 TL ücret alınmaktadır. Yani bu ölçüde 3 adet ben alınacaksa sadece 400 TL ödersiniz. SGK güvenceniz olmaması halinde ilk ben 400 eklenen her ben için 200 TL alınır.

5-10 mm’ye Kadar Olan Benler
Aldıracağınız benler 5 mm ile 1 cm arasında olması halinde ise SGK güvencesi olan hastalardan ilk ben için 300 eklenen her ben için 150 TL alınmaktadır. SGK güvencesi olmayanlarda ise ilkinde 600 eklenen her nevüs için 300 TL alınır.

Kirpik, burun, dudak gibi özellik arz eden bölgedeki her boyuttaki benler ve 1 cm den büyük olan benleri muayene sonucu ücretlendirilir. Ücretler tümüyle yok edecek şekilde tedaviyi kapsamaktadır. Yani birden fazla seans gerekmesi halinde ek seanslardan ücret alınmaz. Ameliyatla ben tedavisini sadece hasta isteğiyle yapıyoruz ve muayeneyle ücretlendirilir. Ücretler tedavi ücreti olup ayrıca muayene ve ek uygulamalar için ücret alınmaz.

Güncel ben tedavisi ücretleri için https://www.medicalartklinik.com/ben-aldirma-fiyati.html linkine bakılabilir.

Ayrıntılı bilgi ve randevu medicalartklinik.com’dan alınabilir.

176.346 views

398 yorum “Ben Tedavi Ücreti”

 1. noname

  Selamlar, alt dudagimda kabarik olmayan, koyu kahverengi, yaklasik yarim santimlik bir ben var. oncelikle sunu sorayim dudaktaki beni tedavi edebiliyor musunuz? ve randevu alsam geldigimde direkt muayne edilip ucretlendirilikten sonra tedavi ediyor musunuz yurt disindan gelecegim, ayni gun donmem gerekecek cevaplarsaniz sevinirim cok tesekkurler.
  Op Dr Nizam Kurtdere
  evet hemen tedavi edebiliriz

 2. Elif

  Merhaba hocam yüzümde bes tane siyah ben var ama çok kücük mercimegin yarisi kadar bile degil fiyat nedir
  Op Dr Alirıza Şahap Barlas
  İlk ben 400, eklenen her ben 200 TL SGK nız varsa bu ücretlerin yarısını ödersiniz.

 3. Hüseyin Efe

  Hocam benim alnimda yuvarlak kahverengi bir ben var et beni deil bunu nasil kurtulabilirim acaba
  Op Dr Atilla Kaya
  kendiniz tedavi edemezsiniz size yakın şubemize gelirseniz 1 dakikada alınır

 4. Murat

  Selamlar.
  Kafamda 2 tane olmak uzere, yuz , boyun , karin ve sirtimda yaklasik 50-60 tane et beni var.
  Eger aldirmak istersem, yurt disindan gelecegim icin kac gun goz onunde bulundurabilirim?
  Tesekkurler…
  Op Dr Nizam Kurtdere
  1 saat ayırmanız yeterli

 5. Osman

  Merhaba,yuzumde 5,6 tane ben var ama ben iki tanesi büyük onları aldırmayı düşünüyorum
  Op Dr Adil Altınsoy
  gelirseniz en uygun yöntemle tedavinizi yapabiliriz

 6. ufuk

  Merhaba hocam goz kapagimda ve vucudumun diger bolgelerinde et benleri cikmaya devam ediyor bunun cozumu yokmu ve sizde aldirirsak bidaha o bolgede cikmaz mi
  Op Dr Atilla Kaya
  tek seçenek aldırmak,RF ile aldırırsanız farkedilir iz kalmaz

 7. EbruP.

  Merhaba, yüzümde 21-25 civarında küçük küçük benler var her biri için sigortam varsa ilkine 200 diğerlerine 100 tl ekleme mi olacak şimdi?

  Op.Dr.Demet Ağras Medicalart İzmir kliniği Genel Cerrahi Uzmanı

  Evet ama sayı fazla olduğu için size yardımcı olabiliriz.☺

 8. Bulut

  merhabalar izmir subenizde yüzümden lazerle 2 ben aldırdım. 1 tanesi tamamen ortadan kalktı fakat diğerinin siyah rengi hala duruyor ne yapmayalım ?
  Op Dr Altan Karan
  Medicalart İzmir Şubesi Genel Cerrahi Uzmanı
  kontrole gelebilrsiniz.ihtiyaç varsa rötuş yapabiliriz

 9. düriye

  hocam kızimin yüzünde 12 tane ben var ve dudak ta ki ben mercimek tanesinden biraz büyük yüzündeki benler gün geçtikçe büyüyor ve kızım güneşede çıkmıyor bu dogalmıdır yüzündeki ben bazen agriyor bazende kaşiniyor bunlar sizce dogalmidir
  Op Dr Demet Ağras
  Medicalart İzmir Şubesi Genel Cerrahi Uzmanı
  gelirseniz tedavisini yapabiliriz.şüpheli benler varsa patolojiye gönderbiliriz

 10. Anonim

  slm ben devlet hastanesine gtim ben aldirmak icin bana iz kalcak dedi sizce ne yapmali

  Op Dr Ergun Aygören
  Medicalart Bursa Şubesi Genel Cerrahi Uzmanı
  RF yada laserle tedavi olmalısın

Yorum Yapın

badak