ben tedavi merkezi

Bu sayfada genel fiyatlar yanında kliniğimizde tedavi ücretleri hakkında bilgiler  yer almaktadır.
Tedavisinde bir çok teknoljik tedavi çeşidi vardır ve kullanılan teknolojiye ve yönteme göre tedavi süreci ve buna bağlı olarak tedavi ücreti çok değişmektedir.Koterle tedavi tek seansta tamamlanırken lazerle tedavi 2-5 seans sürebilmektedir bunun yanında eski tedavi yöntemi ameliyatla beni almakta mümkündür. Diğer taraftan önemli bir sebepte ben tedavisi yapan klinik veya doktorun fiyat politikasıdır,aynı işi yapan bir doktor 250 TL alırken bir başkası 1500 TL alabilmektedir.
Ben Aldırma fiyatları
Benin yapısı ve sayısı benin hangi teknolojiyle tedavi edileceği tedavi ücretini belirleyen en önemli faktördür.
Kliniğimizde ben tedavi ücretleri ben sayısına ve kullanılacak teknolojiye göre değişmektedir.
Elektrokoter ve radyo frekansla ben tedavisi fiyatı;

Koyu renkli veya cilt renginde olan kabarık benlerin tedavisini bu yöntemle yapılır.Tek ben tedavi ücreti 300 TL dir  ve ben sayısı arttıkça her ben için 100 TL eklenir.SGK (Bağ-Kur,SSK,Emekli Sandığı,Silahlı Kuvvetler) mensubu hastalara ilk ben 150 TL eklenen her ben 75 TL olarak uygulanır.Tedavi tek seansta tamamlanır %10 hastada gerekebilen 2.seans ek ücret alınmadan yapılır.

Lazerle ben tedavisi fiyatları 

Diğer tedavi yöntemlerinde olduğu gibi ben sayısına göre ücretlendirilmektedir tek ben tedavisi için 100 TL ve ben sayısı arttıkça her ben tedavisi için 50 TL ücret alınır.SGK mensubu hastalara %50 indirim uygulanır.Tedavi 2-4 sean sürebilir ücret her seans için alınır.4.seansta beklenen sonuç alınamamışsa sonraki seanslar ücretsiz uygulanır.SGK mensubu hastalardan ben muayenesi için fark ücret alınmaz

Radyo frekansla ben aldırma fiyatları;Ciltten kabarık olmayan yada çok az kabarık olan renkli veya cilt renginde benlerin tedavisinde uyguluyoruz.Toplam ücret ben sayısına göre değişir.Tek ben tedavisi 300 TL eklenen her ben tedavisi 100 TL dir.SGK (Bağ-Kur,SSK,Emekli Sandığı,Silalı Kuvvetler)  mensubu hastalara ilk ben 150 TL eklenen her ben için 75 TL uygulanır.Tedavi genellikle tek seansta tamamlanır 2.seans gerekmesi halinde ücret alınmadan yapılır.

Seyrek olarak çok büyük benler de tedavi için gelmektedir bu durumda benini büyüklüğüne göre fiyat değişir.Fiyat ücretsiz muayene sonucu belirlenir

1 cm den büyük benler muayene sonucu ücretlendirir.

Burada kabaca tarif edilen fiyat net olmamakla birlikte fikir verebilir.Fiyatlar ben yapısına ve sayısına  göre çok değişir.

  Güncel ben tedavisi ücretleri için http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html linkine bakılabilir.

Ayrıntılı bilgi ve randevu medicalart.com.tr den alınabilir 212 574 25 25

delicious Ben Tedavi Ücretidiigo Ben Tedavi Ücretistumbleupon Ben Tedavi Ücretiblogger Ben Tedavi Ücretitumblr Ben Tedavi Ücretilivejournal Ben Tedavi Ücretifriendfeed Ben Tedavi Ücretilinkedin Ben Tedavi Ücretireddit Ben Tedavi Ücretishare 16 16 Ben Tedavi Ücreti

65.747 views


aytaç
17 Nisan 2014

izmirde tedavi icin neresi var acaba?
Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
araştırmalsınız

Onur Yılmaz
14 Nisan 2014

Hocam öncelikle iyi günler iyi çalışmalar.. sorum şu: burnumda çapı yaklaşık 2 cm boyunda kahverengi bir benim var bunu aldırmak istiyorum fiyatı tam olarak nedir ve SSK geçerli midir ? Teşekkürler…
Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
2 cm ise 300 tl civarı olur

zehra
12 Nisan 2014

Yuzumde birtane ben var lazerle kac tl alırsınız
Op.Dr.Atilla KAYA
lazer seans ücreti 1 ben için 50 tl en fazla 4 seans ücreti ödüyorsunuz

Noname
12 Nisan 2014

Selamun Aleyküm yuzumde 11 tane küçük küçük benler var ne kadar ücreti
Op.Dr.Atilla KAYA
şu linkten hesaplayabilirsiniz
http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

cahit
26 Mart 2014

Iyi gunler , ben almanyada yasiyorum ve Yüzümdeki benleri aldirmak istiyorum almanyadaki saglik sigortamla tedavi olabilirmiyim aydinlatirsaniz sevinirim ..
Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
faturanızın karşılığını sigortanızdan alabilirsiniz.

tayfun
20 Mart 2014

hocam ben 4 gün önce bakırköydeki kliniğinizde yüzümde bulunan 4 beni aldırmıştım. 3 gün içerisinde kabuk düştü ama siyahlıklar devam etti. bu siyahlıklar geçermi. ayrıca kabuk düştükten sonra alttan penbemsi bir görünüm çıkmayacakmıydı, aydınlatırsanız memnun olurum…
Op.Dr.Atilla KAYA
zamanla pembeleşir,2 ayın sonunda kahverengi leke varsa rötuş gerekir

rukiye
18 Mart 2014

Merhaba doktor bey benim sırtım da üç tane fındık büyüklüğün de, bacaklarımda da 8 tane nohut büyüklüğünde yani toplam 11 tane aldırmak istediğim kırmızıya yakın renkte ben var ssk lıyım toplam ne kadar öderim lütfen bilgi verirmisiniz sitenizden toplam hesap çıkartamadım daşimdiden tşkrlr.
Op.Dr.Atilla KAYA
toplam 900 tl ödersiniz ,bir kez ödersiniz.

erdem yönen
16 Mart 2014

Hocam öncelikle merhaba hocam ben izmirden atıyorum bu merajı hocam ilkin ben 3 ay sonra astsubay sınavlarına gırcem ve yuzumde 12 tane ben var 2 si cok acık renkte dıgerlerı sıyah cok kucukler hocam ben burdan otobuse aatlasam gelsem tek sseansta halledebılırmıyız sıgortam falan var yasıım 18 hocam bıde biz ogrencıyız hanı ona gore fıat verırsen sevınırım (hocam bunu extradan sorucam cevaplarsanız memnun olur yuzumde sıvılce ızlerı var ve cok sayıda tedavı gordum doktorum cild soydurma islemıne basvurmamı soyledı orada tedavısı mumkun mu mumkunse ne kadar hocam sorularım bu kadar kalın saglıcakla hocam )
Op.Dr.Atilla KAYA
cilt soyma yapmıyoruz
benlerinizi % 95 tek seansta tedavi edeibliriz
fiyatlar zaten makul düzeylerde

ilayda
15 Mart 2014

Hocam benim burnumun tam ortasinda kucuk bir ben var ve ben cok rahatsiz oluyorum tek seansla bu isi bitirmek istiyorum babam ssklı ne kadar oderiz?
Opr.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
150 tl

Erhan
13 Mart 2014

Yüzümde 4 tane ben var bunların hepsini bir günde ve tek seansta aldırmamız mümkün mü ve fiyatı ne kadar olur sgk da fiyatta farkı olur mu
Op.Dr.Atilla KAYA
10 dakikada alabiliriz,toplam 375 tl ödersiniz.

alpaslan
08 Mart 2014

merhaba hocam benim yüzümde iki tana yan yana ben var lazer tadavisi ile ne kadar ücret öderim ve yeşil kart karşılar mı ?
Opr.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
sgk lı gibi ücretlendirilirsiniz
fiyatlarla ilgili sayfadan bakabilirsiniz üctretlere

aysun
23 Şubat 2014

Mhba doktor bey benim bacagimda 10 cm uzunluk 5 cm kadar genisliginde koyu benim var alinmasi mumkun mu ve fiyati ne olur
Op.Dr.Atilla KAYA
evet mümkün 500-700 tl civarı olur

Fatma
22 Şubat 2014

Şu anda sadece İstanbul kadıköy ve bakırköy de bu ben tedavisi yapılıyor O kadar araşdırmama rağmen türkiyede tüm illerin de hic bu konudan bağsedilmemiş Ben antalyada oturuyorum yüz nakli burada yapılıyor ama Ben tedavisi yapılmıyor nasıl iş daha çözmüş değilim Atilla bey Ner den baksanız bi 13-16 tane ben var Bunların 2 si büyük çaplı diğerleri kücük İstanbula gelsem ama sadece 1 gün kala bilirim tekrar antalyaya gelmek zorundayım 1 seans da kurtulurmuyum.
Op.Dr.Atilla KAYA
mutlaka yapan yer vardır

Büşra
17 Şubat 2014

Merhabalar doktor bey.benm yüzüm başta olmk üzere vücudumda çokça sayıda ben bulunmakta et ben değil siyah küçük benlerden.benlerin bana bi zararı olur mu ? Aldırmam gerekli mi?
Op.Dr.Atilla KAYA
görsel olarak rahatsızsanız aldırın yoksa aldırmanıza çok gerek yok

Ziya
15 Şubat 2014

Merhaba doktor bey ben 16 yaşındayım. 1 yıl önce buradan size sorularım olmuştu. Sağ yanağımda biri 6milimetre diğerleri 1 milimetre büyüklügünde toplam 6 adet ben var. Bunların alınmasında bir sorun olmayacağını söylemiştiniz. Ben başka bir doktora göründüm ve 18′imden önce alınamayacağını söyledi. Bunun içinde bir neden söylemedi bana. Gerçekten 18 yaşımdan önce alınamaz mı? Annem benlerimi aldırmamı istemiyor. Annem doktoru tembihlemiş midir sizce ? :) Alınabilirse bana fiyat çıkarır mısınız?
Op.Dr.Atilla KAYA
anneniz tembihlemişmi bilmiyorum ama gerek varsa 2 aylık bebeğe bile ben tedavisi yapıyoruz

Gökçe görmüş
15 Şubat 2014

Merhaba hocam.ben yaklaşık bir buçuk sene önce çenemde dışarıya doğru mercimek büyüklüğünde kahverengi bir benim vardı izmir araştrma hastanesnde igneyle uyusturarak aldılar 5dikiş atıldı küçüçük benim alındıktan sonra vw çukur biçiminde bir iz kaldı .şimdide gözümün altında 2tane aynı şekilde mrcimek büyüklüğünde ben var aldırmak istiyorum fakat iz kalmasından cok korkuyorum daga iz bırakan bir yöntem varmıdır ne önerirsiniz bana ve ekim kasım aylarında aldrmak gerekiyormuş ne cok soğuk nede cok güneşli havaya denk gelmemedine dikkat et demişlersi bna ya zzman iz bakımndan önemli mi ? Hangi tedavi şeklini önerirsiniz bana?
Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
mercimek kadar ben için 5 dikiş atılacak kadar bir ameliyat yapılmış olması akıl karı değil zaten bu sebeple ameliyatla ben tedavisi tarih oldu.ameliyatsız yöntemlerle farkedilmez bir iz kalır ve ağustos ayı dahil her mevsimde yapabiliyoruz.

fırat özaydın
14 Şubat 2014

Merhaba hocam.. sırtımdaki bir adet 8 milimetre çapındaki beni aldırmak istiyorum.. Bahsettiğiniz fiyatlara patolojik tahlil ve incelemeleri dahil midir?
Op.Dr.Atilla KAYA
patolojik inceleme isterseniz parçayı uygun sıvının içinde veriyoruz kendiniz inceletiyorsunuz.ücret tedavi ücreti

eda
29 Ocak 2014

edirnede lazer ben yerleri varmıdır
Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
olabilir,araştırmalısınız

ayse
28 Ocak 2014

Atilla bey merhaba,
Bende uzun araştırmalarım sonucu sizinle görüşmeye karar verdim.
Randevu alıp gelmeden önce bilgilenmem konusunda size birkaç sorum olacak.
Öncelikle çalışan bir bayanım lazer tedavisinde birden fazla seans olduğu için diğer yöntemleri fikriniz dahilinde değerlendirmek istiyorum.Benim yüzümde birden fazla kçük ve silik benler var yalnızca bir tanesi biraz koyu ve diğerlerine göre daha büyük.Sizce en uygun tedavi yöntemi hangisi olur.Diğer bir sorumda adet olarak fazla oluğu için fiyatlandırmada bir değişiklik yada yardımınız söz konusu olurmu.Şimdiden çok tşk ederim en kısa zamanda görüşmek dileğiyle
Op.Dr.Atilla KAYA
hangi yöntemi uygulayacağımızı beni görünce kararlaştırıyoruz,fiyatlar sabit

Tufan
15 Ocak 2014

Doktor Bey İstanbula gelemem Antalyada yaşıyorum Burada antalyada bildiğiniz Ben aldırma tedavisi Yapan Hastaneler varsa yardımcı olurmusunuz Ben o kadar aradım bulamadım.
Op.Dr.Atilla KAYA
antalyada ben tedavisi yapan yer mutlaka vardır ama verebileceğim adres yok

kalkun

Ben Tedavi Ücretleri

Ben Bilgileri Benleri buharlaştirma Radyo Frekans Elektro Koter Lazerle Ben Tedavisi Bitkilerle ben tedavi edilmez Ben Bilgileri Nasıl Yapılmalıdır Et Beni Kafada benler Ben Bilgileri Çeşitleri Kaç çeşit vardır Kanserleşme Riski Aldırma Tedavi Gerekirmi Ben Resimleri Ben Tedavisi Video RF Video Ameliyat RF Video RF Video