Ben Tedavi Ücretleri     
ben tedavi merkezi

Bu sayfada genel fiyatlar yanında kliniğimizde tedavi ücretleri hakkında bilgiler  yer almaktadır.
Tedavisinde bir çok teknoljik tedavi çeşidi vardır ve kullanılan teknolojiye ve yönteme göre tedavi süreci ve buna bağlı olarak tedavi ücreti çok değişmektedir.Koterle tedavi tek seansta tamamlanırken lazerle tedavi 2-5 seans sürebilmektedir bunun yanında eski tedavi yöntemi ameliyatla beni almakta mümkündür. Diğer taraftan önemli bir sebepte ben tedavisi yapan klinik veya doktorun fiyat politikasıdır,aynı işi yapan bir doktor 250 TL alırken bir başkası 1500 TL alabilmektedir.
Ben Aldırma fiyatları
Benin yapısı ve sayısı benin hangi teknolojiyle tedavi edileceği tedavi ücretini belirleyen en önemli faktördür.
Kliniğimizde ben tedavi ücretleri ben sayısına ve kullanılacak teknolojiye göre değişmektedir.
Elektrokoter ve radyo frekansla ben tedavisi fiyatı;

Koyu renkli veya cilt renginde olan kabarık benlerin tedavisini bu yöntemle yapılır.Tek ben tedavi ücreti 300 TL dir  ve ben sayısı arttıkça her ben için 100 TL eklenir.SGK (Bağ-Kur,SSK,Emekli Sandığı,Silahlı Kuvvetler) mensubu hastalara ilk ben 200 TL eklenen her ben 100 TL olarak uygulanır.Tedavi tek seansta tamamlanır %10 hastada gerekebilen 2.seans ek ücret alınmadan yapılır.

Lazerle ben tedavisi fiyatları 

Diğer tedavi yöntemlerinde olduğu gibi ben sayısına göre ücretlendirilmektedir tek ben tedavisi için 100 TL ve ben sayısı arttıkça her ben tedavisi için 50 TL ücret alınır.SGK mensubu hastalara %50 indirim uygulanır.Tedavi 2-4 sean sürebilir ücret her seans için alınır.4.seansta beklenen sonuç alınamamışsa sonraki seanslar ücretsiz uygulanır.SGK mensubu hastalardan ben muayenesi için fark ücret alınmaz

Radyo frekansla ben aldırma fiyatları;Ciltten kabarık olmayan yada çok az kabarık olan renkli veya cilt renginde benlerin tedavisinde uyguluyoruz.Toplam ücret ben sayısına göre değişir.Tek ben tedavisi 300 TL eklenen her ben tedavisi 100 TL dir.SGK (Bağ-Kur,SSK,Emekli Sandığı,Silalı Kuvvetler)  mensubu hastalara ilk ben 200 TL eklenen her ben için 100 TL uygulanır.Tedavi genellikle tek seansta tamamlanır 2.seans gerekmesi halinde ücret alınmadan yapılır.

Seyrek olarak çok büyük benler de tedavi için gelmektedir bu durumda benini büyüklüğüne göre fiyat değişir.Fiyat ücretsiz muayene sonucu belirlenir

1 cm den büyük benler muayene sonucu ücretlendirir.

Burada kabaca tarif edilen fiyat net olmamakla birlikte fikir verebilir.Fiyatlar ben yapısına ve sayısına  göre çok değişir.

  Güncel ben tedavisi ücretleri için http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html linkine bakılabilir.

Ayrıntılı bilgi ve randevu medicalart.com.tr den alınabilir 212 574 25 25

149.893 views

377 yorum “Ben Tedavi Ücreti”

 1. Zeynep

  Merhaba hocam 16 yasindayim ve yuzumde aldirmak istedigim iki tane ben var biri hafif kabarik kahverengi degil digeri ise kabarik degil ve koyu kahverengi bunlari hangi yöntemle aldirmam gerekir ve ücreti nekadardir
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Genelde muayene ettikten sonra karar veriyoruz.Ücret SGK lı iseniz ilk ben 200 sonra eklenen her ben için 100 tl ekleniyor.

 2. Sezer

  Merhaba hocam yuzumdeko benleri aldirmak istiyorum 18e daha girmedim 4 5 ayim var tek başıma gelsem aldirabilirmiyim .
  Op.Dr.Adil Altınsoy
  Tedavini seyri ,iyileşme , iz yönünden yaşın önemi yok

 3. Yasin

  Mrb Hocam yuzumde iki tane hafif kahverengi benler var lazerimi terci edersiniz yoksa buharlaştirmami iyi olur
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Radyofrekans ile buharlaştırma

 4. veysel

  S.a kucuk kucuk benler alınırmı ve ne kadar kucuk kucık olması fıyat etkılermı bayağı bar kucuk kıcuk
  Dr.Nizam KURTDERE
  Alınabilir ama fiyatı değişmez.

 5. tugba

  Benim 3 tane benim var ben 14 yaşındayım alırlar mı
  Op Dr Atilla kaya
  Evet medicalart ın her şubesinde aldırabilirsiniz.

 6. Dilara

  Merhaba
  Dudak ustunde bulunan mecimek buyuklugunda kabari koyu renkli 2 adet beni genel cerrahi doktoruna kazima ve yakma yontemiyle aldirdim . 1 ay sonunda buyuk olan tekrar cikti yine kazindi uzerinden 1 ay gecti yine cikti. Alinmadan once 2 adet olan benin 1 tanesi alindiktan sonra ayni yerde 5 nokta seklinde cikiyor ne yapilmali?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  yorum yapmak için görmek lazım.

 7. fatih

  lazer mi yoksa radyofrekans yontemını mı onerırsınız
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Radyofrekans yöntemini tercih ediyorum.

 8. samet

  doktorum lazerle ben aldırmanın tehlikeli oldugunu soyledi. kökünden alınamıyormus tekrar kanser etkısı yapma etkısı varmıs siz ne önerirsiniz?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Biz hastalarımıza radyofrekans ile benin tamamını almayı öneriyoruz.Doktor beyin laser için yorumunu tıbbi olarak kanıtlayan araştırma yok.

 9. esma

  cerrahi operasyonda dikiş izi kalırmı suratta?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Cerrahi operasyonda mutlaka bir iz kalır,ben şüpheli ise parça alınıp patolojide incelenmesi lazım.Ben büyük oranda alınıp incelemeye gönderilir ve yaraya dikiş atmadan Radyofrekans ile temizlenip kabuk oluşturulursa daha az iz kalması sağlanabilir.

 10. esma

  yüzeysel ben var suratımda hocam. lazerle alınca geri gelme imkanı varmıs kötü huylu olarak. lazer önerirmisiniz?

Yorum Yapın

kecoa