ben tedavi merkezi

Ben Tedavi Ücretleri

Hemen hemen tüm insanlarda görülen benler (nevüs) doğuştan yada sonradan farklı nedenlerle ortaya çıkabilmektedir. Bir çoğu zararsız olmasına karşın büyük bir bölümü ise kanserleşme riski ile insanlarda korku ve endişeye neden olmaktadır. Bunun haricinde yüz bölgesinde olması halinde estetik yönden kötü bir görünüme neden olmaktadır. Bu tür sorunlarla uğraşmak yerine sadece 5 dakika gibi kısa bir zamanınızı ayırarak benler ve taşıdığı risklerden kurtulabilirsiniz. IDEA Klinik ben tedavi merkezi İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da bulunan klinikleri ile ameliyatsız ben tedavisi yapmaktadır. En çok merak edilen hususlardan biri olan ücretler hakkında açıklamayı ise bu sayfada bulacaksınız.

Ben Tedavisi Nasıl Yapılır?
Ücret hususuna geçmeden önce dilerseniz ben aldırmanın nasıl yapıldığına kısaca değinelim. Öncelikle ben türleri olarak onlarca çeşit bulunmaktadır. Bunların boyutları farklı olup, tedavide cilt üzerinden uygulanan Lazer, Radyo Frekans ve Elektrokoter cihazları kullanılmaktadır.

Ücretlendirme Nasıl Yapılıyor?
Öncelikle toplam ücret için alınacak benin büyüklüğü, sayısı ve sizin SGK güvenceniz olup, olmadığına bakılmaktadır. Çünkü IDEA klinik SGK’lı hastalara hizmet veren sağlık merkezi olması nedeniyle SSK, Bağkur, Emekli Sandığı, TSK Personeli vs tedavi ücretlerinde %50 indirim yapılmaktadır. Şimdi dilerseniz fiyatların nasıl şekillendiğini görelim.

Büyüklüğü 5 mm’ye Kadar Olan Benler
İlk olarak benin büyüklüğü 5 mm’ye kadar onlara bakalım. SGK güvencesi olanlar için ilk ben 200 eklenen her ben için 100 TL ücret alınmaktadır. Yani bu ölçüde 3 adet ben alınacaksa sadece 400 TL ödersiniz. SGK güvenceniz olmaması halinde ilk ben 400 eklenen her ben için 200 TL alınır.

5-10 mm’ye Kadar Olan Benler
Aldıracağınız benler 5 mm ile 1 cm arasında olması halinde ise SGK güvencesi olan hastalardan ilk ben için 300 eklenen her ben için 150 TL alınmaktadır. SGK güvencesi olmayanlarda ise ilkinde 600 eklenen her nevüs için 300 TL alınır.

Kirpik, burun, dudak gibi özellik arz eden bölgedeki her boyuttaki benler ve 1 cm den büyük olan benleri muayene sonucu ücretlendirilir. Ücretler tümüyle yok edecek şekilde tedaviyi kapsamaktadır. Yani birden fazla seans gerekmesi halinde ek seanslardan ücret alınmaz. Ameliyatla ben tedavisini sadece hasta isteğiyle yapıyoruz ve muayeneyle ücretlendirilir. Ücretler tedavi ücreti olup ayrıca muayene ve ek uygulamalar için ücret alınmaz.

Güncel ben tedavisi ücretleri için https://www.ideaklinik.com/ben-aldirma-fiyati.html linkine bakılabilir.

179.812 views

401 yorum “Ben Tedavi Ücreti”

  1. mehmet

    doktorum benım yüzüm de önceden hiç ben yoktu orta okuldan sonra çıkmaya başladılar her geçen gün de daha çok çıkıyor 25 30 tane var yüzüm de yani ama et beni değil yüzeysel ben acaba iskenderuna en yakın polikliginiz hangisidir ve ücret ne kadar olur en azından 10 tanesini aldırsak 😀
    Op Dr Adil Altınsoy
    iskenderuna en yakın kliniğimiz Ankaradadır.ücretler için bu linke tıklayınız.https://www.ideaklinik.com/tedavi-ucretleri.html

Yorum Yapın

monyet