ben tedavi merkezi

Tüm branşların olduğu hastaneler her hastalığın tedavisini yapar ancak tedavinin hangi yöntemle veya nasıl yapıldığı hangi doktor veya branşın yaptığından daha önemlidir. Ciltteki tüm hastalıkların tedavisinde genellikle akla ilk dermatoloji ( cildiye ) bölümü gelir ancak dermatologlar ben tedavisi konusunda daha çekinik davranırlar çünkü tedavi ettikleri hastalıkların neredeyse tamamı ilaçlarla tedavi edilen hastalıklardır.

Ben Tedavisi Yapan Hastaneler

Cildiyeciler sıklıkla dondurarak tedavi (krioterapi) yaparlar,dondurarak tedavi oldukça pratiktir ancak dondurma işleminin derinliği algılanamadığı için sıklıkla ya yetersiz kalmakta yada fazla derini dondurarak çukurluğa sebep olmaktadır.

Ben tedavisiyle ilgilenen diğer bölümlerse plastik cerrahi ve genel cerrahidir bu branşlarsa cildiyenin tam tersi her şeyi ameliyat etme eğilimindedir ve çeşitli söylemlerle hastayı ameliyata razı etmeye çalışırlar.

Ben tedavisi ile ilgili hastane veya klinik araştırılırken o kurumda yeterli teknoloji olup olmadığı sorgulanmalıdır.Radyo frekans, lazer,buharlaştırma ve ameliyat yöntemlerinin hepsi varsa ben nasıl olursa olsun en doğru teknoloji seçilerek tedavisi yapılır.lazer olmayan bir kliniğe gidildiğinde büyük ihtimalle  “sizin beniniz lazerle alınmaz” denir.

İstanbulda Ben Tedavisi
Medical art ben tedavi merkezi sadece 10 dakikada istenmeyen ve kanserleşme riski bulunan benlerden kurtulmanızı sağlıyor.

DeliciousDiigoStumbleUponBlogger PostTumblrLiveJournalFriendFeedLinkedInRedditShare

19.428 views

Ben Tedavisi Yapan Hastaneler için 20 yorum yapılmış


fethiye

benim yüzümde küçük bir sürü ben var . ve lazerle bi kısmını da olsa aldırmk istiyorum . ama iz kalmasından korkuyorum . ısparta yada denizli de bildiginiz iyi bir doktor var mı yani tavsiye edebileceğiniz
Op.Dr.Atilla KAYA
o bölgede tavsiye edebileceğim herhangi biri yok

hicran

Merhaba yüzüm de birçok ben var ve bu beni psikolojik olarak çok etkiliyor
Bunlardan nasil kurtulabilirim benler de büyüme yok ama çok olduğu için
Beni rahatsız ediyor çoğu insan gibi yüzümün pürüzsüz olmasini istiyorum
Lazer ya da ameliyat sonucu iz kalir mi? Konya da bunun için on edebileceğiniz
Bir hastane var mi?
Op.Dr.Nizam KURTDERE
Benleri kliniğimizde radyofrekans ile buharlaştırarak alıyoruz ve banin büyüklüğüne göre neredeyse hiç iz kalmıyor. Konya’da tanıdığım yok.

umut

Hocam Trabzon’da bu işi yapan bir hastane varmıdır burda ğöğüsümün üstündeki bir beni aldırcaktım teknoloji yokmuş neşterle çıkarttı çok fazla iz kaldı şimdi lazer uygulayan bir hastane arıyorum yardımcı olursanız sevinirim :)
Op.Dr.Nizam KURTDERE
Trabzonda ben tedavisi yapan yerler vardır araştırmalısınız

Osman Deveci

Hocam ben benlerimi aldırmak.istiyorum.fakat yazın aldırırsam bir.sıkıntı olur mu ve leke.kalır mı
Op.Dr.Atilla KAYA
ben tedavisinde mevsim önemli değil

celil

ankarada varm ben aldrmak için hastane
Op.Dr.Atilla KAYA
ankarada ben tedavisi yapan yer vardır araştırmalısınız

ayfer

Cenemde ve kasimin ustundeki ben var pillstik cerrahami gidecem ve iz kalirmi
Op.Dr.Atilla KAYA
benle ilgili teknolojilerin olduğu yere gidin

sem

merhaba;
yüzümde aldırmak istediğim 4 ben var çene bölgemde kabarık fazla büyük olmayan bir et beni yanagımda 2adet kabarık olmayan birde bıyık kısmında az kabarık benim var. ve koyu kahverenginde öncelikle merak ettiğim sakal bölgesinde olan 3 tanesi sakal olan bölgelerde iz kalmayacağını okudum yukarıdaki yorumlardan benim merak ettiğim beni aldırdığım kısımlarda sakal çıkmama sorunu olabilir mi? Emekli sandığı fiyatı nedir? Teşekkürler.
Op.Dr.Atilla KAYA
sakal kökülerini etkilemeyecek şekilde çalığıyoruz

sema

Merhaba, yanağımda çıkan bir sivilceyi biraz kurcaladım. Geçmediği gibi giderek hafif çıkıntılı ten renginde bir et beni oluştu. Plastik cerrah bunun bir tehlike arz etmediğini ve cerrahi bir operasyonla alınabileceğini söyledi. İz kalabileceği riski konusunda endişelerim var. Siz ne önerirsiniz ve bana Anadolu yakasında önerebileceğiniz bir merkez var mı? Saygılarımla…
Op.Dr.Atilla KAYA
ameliyatla alınıra benin şu anki görünümünden daha kötü görünümlü bir iz kalır
medicalart kadıköy var oraylka görüşebilirsiniz.

mehmet turan

hocam boğazımda yaklaşık bir cm büyüklüğünde kabarık bir ben vardı iki kere traşlama yöntemiyle ameliyat oldum ama yinede kalıntıları kırıntıları var ne yapabilirim…
Op.Dr.Atilla KAYA
gelirseniz kalıntıları uygun yöntemle alabiliriz

samet

hcam mrb.. ben de yüzümdeki kahverengi benlerden rahatsızım büyük değil küçük ama çogunlukta olan benler var.. ben tedavi ettirmek istiyorum ıspartada yaşıyorum nereye ve nezaman geleyim bilgilendiirseniz sevinirim ??
Op.Dr.Atilla KAYA
istediğiniz zaman 212 573 45 44 ü arayıp gelebilirsiniz.

Onur

Merhabalar,kafamda,şakak hizasında ve biraz yukarısında,saç derisi bölgesinde iki adet koyu renkli fazla büyük olmayan benim mevcut.Bu benleri aldırmak istersem o bölgede saç kaybı yaşar mıyım,yahut tedavi herhangi bir problem yaratır mı?
Op.Dr.Atilla KAYA
ameliyatla alınırsa saç kaybınız olur buharlaştırma tedavisinde kökler zarar görmediği için aynı sayıda saç çıkmaya devam eder

halime

benim yüzümde birçok ben var ve ben bundan rahatsız oluyorum bolu da plastik cerrahi var mı acaba veya daha yakın yerde bir de tekrarlama veya risk var mı?
Op.Dr.Atilla KAYA
plastik cerrah ameliyatla alır ve abartılı iz kalır,yakın yer değil doğru yer araştırın

Burak (18)

hocam merhaba ankarada tavsiye edeceğiniz ben tedavisi için bir yer var mı ? vede siz ne kadar acısız desenizde ben tedirgin oluyorum psikolojik olarak o kafamda kalmış acı çekecekmişim gibi hissediyorum.
Op.Dr.Atilla KAYA
Ankarayı araştırmalısınız
uyuşturmaya gerek duymayacak kadar acı olur % 1 hasta buna rağmen uyuşturucu istiyor o zaman yapıyoruz.

samet

hocam merhaba öncelikle kolay gelsin antepte önerebileceğiniz biri var mı acaba benlerimi aldırabileceğim
cevabınızı bekliyorum iyi günler
Op.Dr.Atilla KAYA
verebileceğim adres yok araştırmalısınız

nur

yüzümde 10’un üzerinde güneşe bağlı oluşankahverengi benler var.Yazları renkleri koyulaşıyor sayıları artıyor.. ALzerle tedavi olmak istiyorum.Ama kimi yazılarda tek seasnlıktır ben tedavisi deniyor kimi yazılarda ise 3-4 seans uygulanır deniyor. Hangi tedavi yöntei doğrudur
Op.Dr.Atilla KAYA
farklı lazerlerin uygulanışı farklı olur

gökhan

merhaba hocam yüzümün çeşitli yerlerinde siyah nokta ve ben var bunları yok edebilmek mümkünmü ?
Op.Dr.Atilla KAYA
evet mümkün

emre

Merhabalar burnunun yaninda bir et beni var capi küçük ama biraz cikintili rengi normal benzer gibi değil ten renginde ve iki parmagimla tutabileceği şekilde pek büyük sayılmaz, iz kalir mi hangi yöntem tercih edilir hicbir sorun cikmadan alınabilir mi alinsinda ücret önemli değil fazla
Op.Dr.Atilla KAYA
farkedilir iz kalmaz
radyo frekans veya buharlaştırma olabilir

sennur

Merhabalar ,
Yüzümde 10 a yakın küçük benler var , beni rahatsız ettiği için aldırmaya karar verdim. sgk var, tedavi için hangi teknolojiyi uygulamakta saglıklı ve kesin sonuç alabilirim ? ve maliyeti ne olur .
Teşekkürler, İyi Çalışmalar.
Op.Dr.Atilla KAYA
en uygun teknolojiyi beni görünce seçiyoruz
şu linkten hesaplayabilrisiniz
http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html

kemal

Selamun aleykum onceliklle.
Dudagimla burnum arasinda Biyik bolumunde bir benim war hafif cikintili kucuk sayilir. Bir de yanagimda leke seklinde kucuk capli bi ben war toplam iki tane yani. Ucret ve tedavi surecini merak ediyorum?
Op.Dr.Atilla KAYA
5 dakikada tedavi edilir sgk yoksa 400 tl varsa 200 tl tutar

fatih

sayın yetkili benim yüzümde aldırmak istedigim bircok ben var acaba ne kadara ve ne zaman olur lütfen bana detaylı bilgi verir misiniz
Op.Dr.Atilla KAYA
ne zaman isterseniz olur
ücret benin yapısı ve sayısına göre çok değişir
şu linkten hesaplayabilirsiniz
http://www.medicalart.com.tr/ben-aldirma-fiyati.html