ben tedavi merkezi

Tüm branşların olduğu hastaneler her hastalığın tedavisini yapar ancak tedavinin hangi yöntemle veya nasıl yapıldığı hangi doktor veya branşın yaptığından daha önemlidir. Ciltteki tüm hastalıkların tedavisinde genellikle akla ilk dermatoloji ( cildiye ) bölümü gelir ancak dermatologlar ben tedavisi konusunda daha çekinik davranırlar çünkü tedavi ettikleri hastalıkların neredeyse tamamı ilaçlarla tedavi edilen hastalıklardır.

Ben Tedavisi Yapan Hastaneler

Cildiyeciler sıklıkla dondurarak tedavi (krioterapi) yaparlar,dondurarak tedavi oldukça pratiktir ancak dondurma işleminin derinliği algılanamadığı için sıklıkla ya yetersiz kalmakta yada fazla derini dondurarak çukurluğa sebep olmaktadır.

Ben tedavisiyle ilgilenen diğer bölümlerse plastik cerrahi ve genel cerrahidir bu branşlarsa cildiyenin tam tersi her şeyi ameliyat etme eğilimindedir ve çeşitli söylemlerle hastayı ameliyata razı etmeye çalışırlar.

Ben tedavisi ile ilgili hastane veya klinik araştırılırken o kurumda yeterli teknoloji olup olmadığı sorgulanmalıdır.Radyo frekans, lazer,buharlaştırma ve ameliyat yöntemlerinin hepsi varsa ben nasıl olursa olsun en doğru teknoloji seçilerek tedavisi yapılır.lazer olmayan bir kliniğe gidildiğinde büyük ihtimalle  “sizin beniniz lazerle alınmaz” denir.

İstanbulda Ben Tedavisi
Medical art ben tedavi merkezi sadece 10 dakikada istenmeyen ve kanserleşme riski bulunan benlerden kurtulmanızı sağlıyor.

32.557 views

33 yorum “Ben Tedavisi Yapan Hastaneler”

 1. Bünyamin

  Hocam meraba
  Burnumda 3,yanaklarımda 2 tane ben var.Benler deriye yapışık ve siyah renkli.Tahmini ne kadar olur ?Lütfen yanıtlayın
  Psikolojim bozuldu,ücret çok fazla olmassa gelicem.
  Bi de tam olarak nerde olduğunuzu yazarmısınız?
  17 yaşındayım,Bunalımdayım
  Op Dr Atilla Kaya
  Medicalart Bakırköy Şubesi Genel Cerrahi Uzmanı
  ücretler için bu linke bakınız.https://www.medicalart.com.tr/tedavi-ucretleri.html

 2. hasan

  Hocam iyi günler yüzümde küçük benler var sildirme istiyorum bu mümkünmüdür acaba Askeriye okula girmeme engel oluyor ?
  Op Dr Atilla Kaya
  mümkün,farkedlir iz kalmaz

 3. Büşra

  Yüzümdeki küçük nokta kadar bi ben var sildirmek istiyorum Pendik’te bu tedaviyi yapan özel hastane varmı acaba
  Op Dr Alirıza Şahap Barlas
  kadıköy kliniğimize gelebilirsiniz

 4. nurten

  Hocam mrb benm yuzumde cok ben var tokatta yasiyorum doktira gittim kendileri lazer le aldirmami soylediler deriye cok yapisik oldugu icin biz alirsak iz kalir dediler ama nerde aldircagimi bilmiyorum tokatta alan yer yok bende izmir veya istanbul da aldirabilirim ve fiyatlari cok yuksek diyolar benm yuzumdede cok var fiayttan acikcasi korkuyorum … Bu iki sehir icin bana yardimci olursaniz sevinirim en kisa bu ogustos ayinda aldirmak istiyorum … Birde fiyatlar konusunda bilgi verirseniz sevinirim
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Fiyat ilk ben için 200 sonra eklenen her ben için 100 tl ekleniyor.

 5. asya

  MErhaba benım yüzümde aldırmak istediğim 2 tane ben var devlet hastanesinde falan alınıyormu?alınıyorsa ücretini söyler misin herhangi bi ücret varsa kayseride yasıyorum onerebileceginiz bi hastane var mı???
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Devlet hastanelerinde genellikle bir risk oluşturuyorsa cerrahi olarak alınır.

 6. yonca

  Hocam merhaba boynumda kabarık olmayan siyah benler var siyah nokta gibi nasıl yok edilebilir?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Radyofrekans ile alınabilir.

 7. ferza

  Benim sağ gözümün altından başlayıp alnımın yarısına kadar kaplayan küçücük bir sürü benler var cildiyeye gittim ve tedavisinin lazerle olduğunu ve gittikçe büyüyeceğini söylediler onun için lazerle hepsi geçer mi iz falan kalır mı fiyat ne kadar olur tahminini
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Görüp değerlendirdikten sonra sorularınızı yanıtlamak daha doğru olur.

 8. ARİF POLAT

  hocam penis bölgemde ve penis üzerinde çok küçük et benine benzer benler oluştu.sonra yer değiştirdiler.ve şuan aynı şekilde duruyorlar ne büyüyo nede kayboluyor.ve çok hassaslar. istanbulda yaşıyorum öneriniz?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Muayene edip değerlendirmek lazım,kondilom olabilir.

 9. Yunus

  Hocam benim sag göz kapagın altında yanagımın üstünde 1tl bozuk para büyüklügünde ben var ben çok rahatsız oluyorum bunun tedavisi nasıl olur iz kalmasından korkuyorum daha önceden iyi bi doktor gösterdim bana buhar tedavisiyle aldırız ama yine iz kalır deyince korktum yapmadım ne yapmam lazm tşkler
  Op Dr Adil Altınsoy
  Her yöntemde iz kalır. En az iz radyo frekansta olur.

 10. Seda

  Merhaba benim yüzümde çok sayıda ben var ve beni psikolojik olarak çok fazla etkiliyor. Açıkçası aldırmaktan iz kalmasından korkuyorum ve bunun için lazer yaptırmayı düşünüyorum. Devlet hastanesinde yaptırmak istiyorum. İstanbul da lazer yapandevlet hastaneleri var mı? Bu konu hakkında bilgi istiyorum
  Op Dr Nizam Kurtdere
  Bildiğim kadarıyla devlet hastanelerinde bu tür tedaviler yapılmıyor,ancak şüpheli ben varsa patolojide incelemek için cerrahi olarak alınabiliyor.

Yorum Yapın

kadal