ben tedavi merkezi

Elektro koter elektrik enerjisini dokunulduğu yerde ısı enerjisine dönüşen bir cihazdır.Ameliyatlarda kanamaları durdurmak ve dokuları kesmek amacıyla kullanıdığı gibi benlerin tedavisindede kullanılır.

ben tedavi 300x225 Elektro Koterle Ben Tedavi

Elektro Koterle Tedavi Öncesi

 

ben tedavisi 300x225 Elektro Koterle Ben Tedavi

Elektro Koterle Tedavi Sonrası Görünüm

Elektro koter bene dokundurulduğu anda benden tabakalar halinde doku kaybı olur,ısıtarak buharlaştırma işlemi istenildiği kadar ilerletilir ve ciltle aynı düzeye gelince tedavi tamamlanmış olur.
Renge duyarlı olmadığı için damar beni dışındaki kahverengi ve cilt rengindeki kullanılabilir ve kesin sonuç elde edilir.
Buharlaştırılan benin yerinde yara kabuğu şeklinde oluşan tabaka benin büyüklüğüne göre 3-7 günde düşer ve alttan pembemsi bir görünüm çokar.Bu pembemsi görünüm 2-3 ayda kendiliğinden cilt rengini alır.
Buharlaştırma işlemi yeterince dikkatli yapıldığında belli bir iz kalmaz küçük sivilce izi şeklinde bir iz kalabilir. Koterin fazla uygulanması benin olduğu alanda çukurluğa sebep olabilir.Tedavinin bir defada bitirilmeye çalışılması yerine gerekirse 2.seansı yapmak oluşabilecek iz miktarınıda azaltacaktır.
Koterle tedavi en pratik tedavi yöntemidir ve tecrübeli ellerde cok büyük benler bile fark edilmeyecek kadar hafif bir izle tedavi edilebilir.

delicious Elektro Koterle Ben Tedavidiigo Elektro Koterle Ben Tedavistumbleupon Elektro Koterle Ben Tedaviblogger Elektro Koterle Ben Tedavitumblr Elektro Koterle Ben Tedavilivejournal Elektro Koterle Ben Tedavifriendfeed Elektro Koterle Ben Tedavilinkedin Elektro Koterle Ben Tedavireddit Elektro Koterle Ben Tedavishare 16 16 Elektro Koterle Ben Tedavi

20.386 views


ayse
31 Mart 2014

Hocam dudak üzerindeki benimi koter ile aldirdim bir ay önce ama hem kahverengi ve çukurluk var geçer mi leke ve iz kalmaması için bir kiren önerir misiniz
Op.Dr.Atilla KAYA
kremin anlamı olmaz,doku kendini düzeltir,kahverengi için rötuş yapılabilir

ekrem
23 Mart 2014

merabalar hocam 3 gun once buharlasma yontemıyle benımı aldırmıstım kabuk bagladı ama cukurluk soz konusu olusan bu cukurluk kapanırmı teşekkür ederim.
Op.Dr.Atilla KAYA
değişim 2 ay boyunca devam eder

rumeysa
20 Şubat 2014

2 tane burnumun üzerinde kahverengi ben mevcuttu 16 gun önce benimi lazer traslama ile aldırdım ilk aldirdigim günkü gibi degil ama sivilce gibi pembemsilik var doktorum bana bactroban kremi verdi kremi mi kullanıyorum ama sanki iz kalacak gibi geliyor ve bu beni rahatsız ediyor ve korkutuyor doktorum geçeceğini söylüyor ama bu beni tatmin etmiyor sizin önerilerinizi de almak ıstiyorum sizce geçermi ??? ilginiz için teşekkür ederim…
Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
evet bactroban kullanmasanız da geçer

osman
19 Şubat 2014

Hocam hocam gozumun altinda elmacik kemigi ile burnumun arasinda hafif kabarik mercimek buyuklugunde bir benim var hangi yontemle aliyorsunuz.en onemlisi iz kalir mi memur biriyim surekli insanlarla icli disli oldugum icin alay konusu olmak istemiyorum.birde alirsam iz kalmadan ne zaman isime baslayabilirim ona gore izin alacam cok tskkurvederim

Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS

en uygun yöntemle alırız
farkedilir iz kalmaz

sema
13 Şubat 2014

Iyi günler hocam burnumda kahverengi ben var aldirirsam çukurlu, ız, ve kızarıklık kalırmi?? Ben doktora gittim lazer taşlama ile alınacağını söylediler bunla ilgili sizden bilgi almak ıstiyorum .teşekkürler…
Op.Dr.Atilla KAYA
çukurluk oluşturulmamaya çalışılır bunda benin yapısı önemli
geçici kızarıklık olur
lazerle taşlama dediği abrazyondur uygulanabilir pahalı olabilir

esma
11 Şubat 2014

Hocam benlerimi lazer tiraşlamayla aldirirsan cukurluk ve kızarıklık kalırmı
Op.Dr.Atilla KAYA
geçici kızarıklık olup düzelir,çukurluk kalmaz

muhammed
09 Şubat 2014

İyi günler ben dun 5 tane benimi kadikoy şubesinde buharlaşma yöntemiyle aldirdim. Merak ettiğim kabuk ne zaman oluşur şuanda kabuk olusmamis durumda da.
Op.Dr.Atilla KAYA
kabuk sıkça gördüğümüz bir dıurum ama her zaman olmayabiliyor birde olanlarda da 2-4 gün sonra oluyor

Elif
27 Ocak 2014

Merhaba hocam. Ben kliniginizde 5 gun once benlerimi koterle aldirdim. Kabuklari daha dusmedi. Ancak dusunce cukurluk kalicak gibi gözükuyor. Oradaki deri kendini yeniler mi? Çukurluk azalır mı ? Ve kabuk dustukten sonrasi için krem gerekli mi daha cabuk iyileşmesi ve az iz kalmasi için ? arkadaşlar yazmışlar krem kullaniyoruz diye de merak ettim
Op.Dr.Atilla KAYA
o zamanda söylediğim gibi kabuk 2-3 günde oluşup 5-8 günde düşer yani erken
çukurluk kalmaz
krem kullanmanız bir şeyi değiştirmez

durali
01 Ekim 2013

hocam benim çenemde bir tane kabarık mercimekten birz büyük ben var bunu hangi yöntem ile aldırmalıyım
Op.Dr.Atilla KAYA
buharlaştırma veya radyo frekans

emirhan
19 Eylül 2013

Merhaba Hocam. Yüzümde 5-6 tane yüzeysel çıkık olmayan ben var. Özel bi hastanede deri hastalıkları uzamnına başvurdum ve bana benlerini koterle veya plastik cerrahi yöntemiyle aldırmamı söyledi koterle alırsa kırmızı iz kalcağını söyledi acaba bu iz sürekli kalacakmı ? Muayeneniz kocaeli ilinde varmı ?
Op.Dr.Atilla KAYA
sakın ameliyat yaptırmayın benden daha kötü iz kalır
kızarıklık geçicidir

kartal
21 Temmuz 2013

Hocam hangi benlerin kanser yapma riski vardır?
Op.Dr.Atilla KAYA
genel olarak koyu renkli olanlar denebilir

keremm
16 Haziran 2013

merhaba hocam geçenlerde klniginize geldim burnumun bir sag köşesinde birde sol köşesinde benim vardı cildten kabarız biraz mercimek büyüklügnde kahveringi şeklinde. siz bana bir seansta 10 dakkada alırız dediniz. birde sivilce gibi iz kalır dednz. bu sivilce izi acaba ömür boyu kalırmı. geçermi geçse ne zaman geçer. net bir cevap verirseniz hocam şimdiden çok teşekkürler. hocam bide bahsettgm benlerin elektrokoterlemi alınacak acaba.
Op.Dr.Atilla KAYA
iyileşme sizin dokunuzun iyileşme yeteneğine bağlı bir durum olduğu için net bir şey söylenemez.2-8 ayda son halini alır

SİNAN
15 Mayıs 2013

hocam ben 16 yaşındayım 1 tane yüzümde fazla çıkık olmayan ben var ve 1 tanede boynumda var ama bu biraz büyük bunu nasıl aldırabilirim?
Op.Dr. Atilla KAYA
ben tedavisinde en iyi yöntem buharlaştırma ile tedavidir

hande aydin
10 Mayıs 2013

Gectigimiz cumartesi buharlastirmayla ben aldirdim iki adet size ve hala kabuklari uzerinde duruyor.yanlislikla tirnagim takildi ve birinin kabugunin yarisi kalkti ve baya kanadi uzerini bantladim .sorun olur mu acaba?
Op.Dr.Atilla KAYA
sorun olmaz rahat olun

perihan
20 Nisan 2013

merhabalar hocam,yüzümde koyu kahverenkli kabarık olmayan benler var fakat bunlar sonradan çıkan benler(doğduğumda yokmuş).ebatları değişik küçüklü büyüklü(nokta ve 0.3mmgibi).1adet de sağ kaşımın bitiminde kabarık olarak var yaklaşık 0,5cm civarı gibi.. bunlar için merkezinizde ne tür tedavi yöntemi uygulanabilir?
Op.Dr.Atilla KAYA
her tür beni tedavi edecek teknolojimiz var görünce hangisinin uygun olacağına karar veririz

günay
12 Nisan 2013

merhaba hocam benim yüzümde çok fazla ben çil ve leke var bunları hepsi yok edilebilirmi sskm var edilirse ücreti hakkında bilgi alabilirmiyim şimdiden teşekkürler
Op.Dr.Atilla KAYA
benleri tedavi edebiliriz ama çil ve leke tedavisi yapmıyoruz

Gülcan
04 Nisan 2013

Hocam ayrıca alınacak ben burnumda olduğu için hangi yöntem en az iz bırakandır?
Op.Dr.Atilla KAYA
benin durumuna göre en uygun teknolojiyle tedavi ediyoruz

Gülcan
04 Nisan 2013

Merhaba hocam,

Benim burnumda kahverengi ve kabarık benim var. Beni aldırmak ve burun estetiği olmak istiyorum. Bu iki operasyonu hangi sırada olmalıyım? Yani önce ben mi alınmalı yoksa burun estetiği mi yapılmalı? Şimdiden teşekkür eder, saygılarımı sunarım.
Op.Dr.Atilla KAYA
farketmez ama ben tedavisi önce yapılabilir

Canan
22 Mart 2013

İyi günler koterizasyon yöntemi ile bir ops geçirip kahverengi benlerden kurtulmayı düşünüyorum .Bu operasyonlardan biri sol kulak üstüne saçlı deri üzerinde ve kafada olması beni korkutuyor. Yapılacak lokal anestezi nin sakıncası var mıdır?
Op.Dr.Atilla KAYA
anestezinin sakıncası yok ama ihtiyaç olmuyor

Emin
07 Şubat 2013

Hocam beni belki hatırlıyorsunuzdur. Burnumun yanakla birleştiği tarafta bir benim vardı sonra koterle aldırmıştım sizde. 2 kere de rötuş için grlmiştim. Ama sonradan ufak bir kahverengilik oluşuyor deride. Bunun için tekrar geleyim mi size? Ve bu ufak kahverengiliğin bir daha yekrarlamaması için yapabileceğin farklı bir şey var mı?
Op.Dr.Atilla KAYA
evet gelin
biraz daha derin alırız

kambing

Ben Tedavi Ücretleri

Ben Bilgileri Benleri buharlaştirma Radyo Frekans Elektro Koter Lazerle Ben Tedavisi Bitkilerle ben tedavi edilmez Ben Bilgileri Nasıl Yapılmalıdır Et Beni Kafada benler Ben Bilgileri Çeşitleri Kaç çeşit vardır Kanserleşme Riski Aldırma Tedavi Gerekirmi Ben Resimleri Ben Tedavisi Video RF Video Ameliyat RF Video RF Video