ben tedavi merkezi

Radyo frekansla teknolojisi geliştirilmiş en son teknolojidir.Ben tedavisi konusuna yoğunlaşmış kliniklerde kullanılmaktadır.

Ciltteki kabarıklık uygulama anında tamamen kaybolur ve tekrar müdahale gerekmez.Tedavi kısa sürede ve tek seansta tamamlanır,kullanılan enerji acı vermediği için genellikle uyuşturmaya gerek duyulmaz.

Radyo frekans teknolojisine sahip kliniklerde ameliyatla alınması yöntemine hiç ihtiyaç duyulmaz çünkü ameliyat edilebilecek cilt hastalıklarının tamamı ameliyatsız bir şekilde yok edilebilir.

DeliciousDiigoStumbleUponBlogger PostTumblrLiveJournalFriendFeedLinkedInRedditShare

7.018 views

Radyo Frekansla Ben Tedavi Video için 13 yorum yapılmış


hakan

Hocam Merhaba,

Vücüdümda cheery denen kırmızı ben ve diğer herkeste olan benlerden var. Birde kafamda saçlı deride et beni var.Ayrıca cildim hassas olduğu için çok fazla güneş lekesi var (özellikle kollarımda ve omuzlarımda). Bunların hepsinin tedavisi mümkünmüdür.
Op.Dr.Nizam KURTDERE
Güneş lekesi dışındakilerin tedavisi mümkün.

burak

hocam 1 gün önce rf benimi yaktırdım kabarık olmayan orası biraz kapandı ama yanık gibi koyu renkli bişey var o ben mi yoksa kabuk mu ve o ne zaman gecer çünkü ben gibi duruyorda.

Op.Dr.Nizam KURTDERE
kabuktur bir kaç günde düşer

Leyla

Merhaba ben 15 yaşındayım burnumun altında sanırım köklü bi ben var ciltten de kabarık,mercimek büyüklüğünden biraz daha küçük.Bu verdiğim bilgilere göre sizce hangi yöntemle aldırmalıyım?
Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
buharlaştırma uygun gibi ama geldiğinizde en uygun yöntemi seçeriz

NUR

yanaklarımda yüzeysel koyu renkli ,siyah benler var.lazer v.s yöntemlerle aldırmak iz kalır kalır mı.bir de yazın aldırırsam güneş den dolayı iz kalırmı .
LÜTFENNNNN CEVAP YAZARSANIZ SEVİNİRİM :)
Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
farkedilir iz kalmaz

melis

Hocam meraba benim yüzümde yaklaşık 15 tane nokta nokta benler var( et beni değil) surekli ciktigini hissediyorum ve artik rahatsiz ediyor hangi tedaviyi onerirsiniz zararlari varmidir
Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
muayeneyle her ben için en uygun teknolojiyi belirliyoruz

aynur kaya

Hocam 5 aylık bebeğimde alt dudağınıda kapsayan 2*1 cm büyüklüğünde port yine lekesi var.bu şekildeki doğum lekelerinde deneyimleriniz oldu mu? Lazerle tedavisi mümkün mü, kaç yaşına kadar beklemeliyiz, tedavi sonrası İZ kalır mı?
Op.Dr.Atilla KAYA
sıkça fotoğraflayarak büyümesini takip edin çok az büyüyorsa bile hemen tedavi olmalı,büyümüyorsa önerilmez ama beklenebilir.
lazerle tedavi edeviliriz iz kalmaz

murat

hocam bu melanom denen hastalık ben alındıktan sonramı çıkıyor, diğer yazılarıda okuyorum ben alındıktan sonra melanom olduğunu öğrendik gibi,,ben alınmasıyla alakası varmı veya beni aldırmadan önce öğrenebilirmiyiz ona göre beni aldırabilirmiyiz nedir nasıldır biraz bilgi verebilirseniz
Op.Dr.Atilla KAYA
melanom baştan beri melanomdur,sonradan melanomlaşmaz

mete

sayın hocam ben ızmır karşıyakada oturuyorum benım vucudumda ırılı ufaklı genel olarakda yuzumde burnumun yanında ve boyun ve vucut bölumunde oldukça fazlalar ama ben cerrahı mudaheleden yana degılım ,buharlaştırma yöntemızyle bu ben ve bencıklerden kurtulma olasılıgı nedır her hangı bır tehlıke olmadan ..bunu sormamın amacı teyzemın alın şakagında benı vardı alındıktan sonra kansere döndurdu ve vefat ettı-ış arkadaşım aya baş parmagı yanında vardı cerrahı mudahele sonrası 1 ay ıçınde kanı zehırlendı oldu ,,bundan dolayıda ben benlerın alınmasına sıcak bakamıyorumbu konuda yardımlarınızı beklıyor saygıları arzedıyorum…
Op.Dr.Atilla KAYA
onlardaki melanomdur
buharlaştırma ile tedavide bu güne kadar sorun yaşamadık

Yağmur

Hocam meraba
yüzümde mercimek kadar iki tane koyu renkli ben var biraz kabarıklar radyo frekans yöntemiyle ben aldırma işleminin videosunu izledim fakat yüzümdeki benler elle o şekilde tutulabilir gibi değil sizce hangi yöntemle alınması daha uygun olur ?
Op.Dr.Atilla KAYA
gelirseniz en uygun teknolojiyle alabiliriz

efsun

Hocam tekrar merhaba ,
Peki bu kabarık olmayan siyah benlerden tamamen kurtulmak mümkün mü ? Hangi teknolojiyi kullanırsınız. Gelirken randevu almak gerekiyormu ? Birde kadıköyden nasıl gelebilirim. Bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Teşekkür ederim
Efsun
Op.Dr.Atilla KAYA
kabarık olmayan benlaerde lazer kullanıyoruz
deniz otobüsüyle bakırköye gelin oradan yeşilyurta

efsun

hocam merhaba ,
yüzümde 4-5 adet sonradan oluşan siyah ben var ve beni rahatsız ediyor.tedavi için devlet hastanesine gidebilir miyim işlem yapılıyor mu acaba ? yoksa özel hastane yada özel bir muayene ye mi gitsem.
bilgilendirirseniz çok sevinirim.
teşekkür ederim efsun
Op.Dr.Atilla KAYA
teknoloji kullanan yere gidin neresi olduğu önemsiz

serbülent

Hocam merhaba ben öğretmenim .Vucudumda saysam 200 ün üzerinde irili ufaklı ben var ve çocuklarımın da özellikle yüzlerinde çıkıyor.Bu bir hastalık olabilir mi ?Ben genetik olarak çocuklara geçer mi?Osmaniye gibi güneşli bir ilde yaşıyoruz ,benlerin çoğalmasını engelleyebilir miyiz?Tedavi için gelsek ben sayısı çok olduğu için bir kolaylık sağlanır mı?SGK nın masrafları karşılaması için ne gerekli? Beni bu konularda aydınlatırsanız sevinirim.
Op.Dr. Atilla KAYA
İstanbula gelmeniz zor
Park Hastanesinde Dr.Bülent Belevi var onla görüşün sorununuzu çözer

dilek

radyofrekansla beyaz benin boyu kadar bir iz mi kaliyor yoksa benden daha kucuk mu , bide yakildigi icin kabuk bagliyormu?
tesekkurler,
Op.Dr.Atilla KAYA
3-5 gün kabuk olur
benin çapı kadar alanda çalışılır