ben tedavi merkezi

vücuttaki kırmızı benler Vücuttaki Kırmızı BenlerBu yazıda doğuştan var olan küçük veya çok geniş hemanjiom ve şarap lekesi dışında zamanla ortaya çıkan ve özellikle kırklı yaşlardan sonra giderek sayısı artan küçük kırmızı benler anlatılacaktır.

Chery de denilen bu küçük kırmızı benler özellikle vücut kısmında görülür kol ve bacaklarda daha seyrektir. 1 mm ile 5 mm arasında değişen hafif kabarık parlak kızıl renkli yapılardır.
Tedavisi son derece basittir radyo frekansla saniyeler içinde bir daha tekrarlamayacak şekilde iz kalmadan tedavi edilebilimektedir.Lazerle tedavisi mümkündür ancak 3-6 seans sürebilir.
Kırmızı ben tedavisi uyuşturmayı gerektirmeyecek kadar hafif bir acıyla tamamlanabilir.SGK üyesi hastaların tedavisi de yapılabilmektedir.
Vücuttaki kırmızı benlerin tedavisi için tıklayınız.

delicious Vücuttaki Kırmızı Benlerdiigo Vücuttaki Kırmızı Benlerstumbleupon Vücuttaki Kırmızı Benlerblogger Vücuttaki Kırmızı Benlertumblr Vücuttaki Kırmızı Benlerlivejournal Vücuttaki Kırmızı Benlerfriendfeed Vücuttaki Kırmızı Benlerlinkedin Vücuttaki Kırmızı Benlerreddit Vücuttaki Kırmızı Benlershare 16 16 Vücuttaki Kırmızı Benler

21.787 views

kuda