Ben Tedavisi İçin Randevu Oluştur Ben Aldırma Ücretlerini Gör

Bir çok hastalığın tedavisinde ameliyat yöntemi kullanılmaktadır. Ama pire için yorgan yakmak cümlesinin en iyi uyduğu tedavi şekli nevüs aldırma operasyonu olsa gerek aşağıdaki videoyu izleyince ne sizde hak vereceksiniz. Videodan da izleyeceğiniz gibi 7 mm lik beni almak için yaklaşık 27 mm cilt kesilmiş ve 5 dikiş atılmıştır.

Video hak sahibinin talebi üzerine kaldırılmıştır

Geri Kalmış Bir Yöntem (Ameliyat)
Ben tedavisinde bir çok teknolojik yöntem kullanılmaktadır.Bunlar lazerle ben tedavisi,buharlaştırma yöntemi,radyo frekans ve krio terapidir. Bunlara ek olarak ben tedavisiyle ilgilenenlerin asla yapmadığı daha çok devlet hastanelerinde ve teknoloji olmayan kliniklerde uygulanan ameliyatla ben alma yöntemi vardır.

Ameliyatsız Ben Aldırma
Ameliyatsız yöntemler ağrılı bir işlem olmadığı için uyuşturucuya ihtiyaç olmaz, sağlıklı doku çıkarılmaz sadece ben yok edilir, cilt kesilmez, hiç kanama olmaz, gerekirse iz bırakmayan bir şekilde inceleme amaçlı parça punch ile alınabilir, modern tedavilerde asla dikiş kullanmak gerekmez.

Tüm bunlar sayesinde fark edilemeyecek kadar hafif bir iz olur buna karşın ameliyatla ben aldırmada benin 3-5 katı kesik izi ve gizli dikiş konmadıysa balık kılçığı görünümde kötü bir iz kalır.

IDEA Klinik Ben Tedavi Merkezi
Biz yenilikçi anlayış ile hizmet vermekteyiz. Kesinlikle ameliyatla yöntemleri uygulamıyor ve sizlerin güzelliğinize önem veriyoruz. Op. Dr. Atilla KAYA yönetiminde ben tedavisi için sizleri de bekleriz.

13 Comments

Add a Comment
 1. Menimde benim var ve bir kac zamandi agri yapir.bezende ustunden qan gelir.bunun ucun ne edim.aldirmaga cox qorxuram.cunku babamda melanom vardi.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  korkacak bir şey yok
  melanom çok seyrek rastlanan bir durum

 2. Burnumun sağ kanatında vücutta bulunan kahverengi benlerden var onu aldırmak istiyorum. İz kalır mı ? Kalırsa nasıl bir iz kalır ? Bu kalan izin yok olması için gereken tedavi nedir ? Bu işlem için gereken ortalama maddi tutar ne kadardır ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Hiç iz kalmaması diye bir şey yok benin büyüklüğüne ve derinliğine göre minimum (dikkatli bakmayınca farkedilmeyen bir iz)kalır.Maliyeti sgk lı isen 200tl

 3. Mrb hocam ben 18 yaşından küçüğüm hastanenize ben tedavisi olmak için tek başıma gelsem sizin için sıkıntı olurmu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır sıkıntı olmaz

 4. Merhaba hocam benim yüzümde 30’a yakın küçük benler var gün geçtikçe sayısı çoğalıyor bu benim piskolijik sorunlarıma neden oluyor. 10 beni aldırmak istiyorum uygun bir fiyat ile tabi sizce mümkün müdür? Birde iz bırakır mı? Cevap verirseniz sevinirim.
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  1-2 metreden farkedilmeyecek düzeyde belirsiz bir iz kalabilir
  gelirseniz gerekeni yaparız

 5. Hocam duydugum kadarı ile hiç iz kalmıyor hatta sizin sitede izlediğim bir video ile. Sayın hocam zaten benlerim o kadar küçük ki 1-2 Metreden fark edilmiyor. Bilgilendirirseniz sevinirim çünkü ben Siirt’ten sırf bu neden için geldim?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gelirseniz alırız farkedilir bir iz kalmaz

 6. Hocam benim yüzümde küçük benler var son iki Sene çıkıyor. Kendimden nefret eder hatta utanılacak hale geldim. Aldırıyorum daha yarası geçmeden hemen altında hemde lazer sırasında kendini belli ediyor izi. Tükenmiyor benim gördügümse yakında yüzüm kalmaz hepsi ben olur ve bundan gerçekten korkuyorum. Bunlardan kurtulmak için artık sadece ölümü düşünüyorum, ama yaşamakta istiyorum sayın hocam, çünkü önümde evlililk harifesi var. Benim benlerin hemen yaranın yanında çıkması nasıl yorumlanır sizce? Hem yüzüm yara oluyor hem param gidiyor hemde benler çıkıyor, hiç umudum kalmadı artık böyle yüzümü herkes gibi temiz görmek. Televizyona bakarken bile hayal ederim acaba falanca ünlünün yüzümde bu kadar ben olsa. Hocam yalvarırım bana bir umud verin yoksa ben tek umudu ölüm görüyorum.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Bir insanın yüzünde ben olmasına bu kadar abartılı tepki göstermesi normal değil.Psikiyatriden yardım alabilirsiniz.

 7. Hocam meraba benim yuzumde bir tanesi kabarik bir taneside normal bir ben var sgk kam var ucreti ne kadar olur?gelince bene bakip hemen aliyomusunuz cevaplarsaniz sevinirim tesekkurler
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  2 ben 3oo tl gelince hemen alabiliyoruz.

 8. Hocam benim yüzümde 9 tane ben vardı aldırdım şimdi 30 yakın küçük benlerin izi çıkmış bunlar önlemek için bir Krem bir tedavi varsa ücreti ne ise karşılarım gerekirse bunun için İstanbul’a bile gelirim. Sanki derinin altında ama aldırdıgımda doktorum çok derin olmadığını söyledi…. Ne yapmama önerirsiniz?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Benleri önleyen bir krem yok,görmeden çıkan benler için yorum yapamam.

 9. Merhaba hocam benım burnumun kenarında lisedeyken küçük et parcası cıktı snra bn ondan rahatsız olunca sureklı ugrastım bırazcık buyudu şuan cok rahatsız oluyorum acaba ne kadara amelıyat yaparsınız ve iyileşmesi ne kadar sürer acil cevap verırsenız sevınırım iyi günler hocam.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Alımması SGK lı iseniz 200-300 tl cıvarında,iyileşmesi 1 hafta 10 gün sürer.

 10. hocam yüzümün sag tarafında ve cenemde var büyük degiller aldrmak istesem hangi yontem daha iyidir ve aldırdıktan sonra tekrar aynı yerde cıkarmı yada bi zararı olurmu
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  tüm teknolojilerin olduğu klinikte aldırırsanız en doğru yöntem seçilir
  bizim uyguladığımız yöntemlerde tekrarlama olmaz, bilinen zararı yok

 11. doktor bey benimde suratımın sağ tarafın 50 kuruş büyük lüğünde var ben bunu nasıl alabilirsiniz keserek alırsanız dikerken esnetik dikişmi kullanıyorsunuz yüz buruş ma vfalan olurmu aldımtan sonra çökme falan
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ideaklinik.com ye fotoğraf gönderirseniz daha çok yardımcı olabiliriz

 12. Merhaba hocam,
  Yüzümdeki benleri ameliyatla 4 ay önce aldırdım fakat gene aynı yere ben çıktı sizce ne yapmalıyım? Çıkmasının sebebi nedir sizce?
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  yeniden tedavi etmek lazım ama bu defa ameliyatla aldırmayın,
  gelirseniz ameliyatsız yöntemlerle alırız ve takrarlamaz

 13. Merhaba hocam benim eşimin kafasında benleri var.Aldırmak istiyor fakat çok korkuyor.

  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  Korkacak bir şey yok, uyuşturmak bile gerekmiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ben Tedavisi © 2004-2018
Sahibi:
Doğa Niyazi AKÇA
info@doganiyaziakca.com

Yönetici Webmaster
Ahmet ENGİN
webmaster@doganiyaziakca.com