Ben Tedavisi İçin Randevu Oluştur Ben Aldırma Ücretlerini Gör

Sağlık alanında yapılan cerrahi müdahaleler mutlaka bir amaca yönelik yapılmaktadır. Bir sağlık riskinin ortadan kaldırılması, yada estetik yönden sorun kabul edilen kusurların düzelmesi için yapılmaktadır. Aynı şekilde ben aldırma işlemi de iki farklı amaçla yapılmaktadır. En önemli neden doğuştan olan (özellikle koyu renkli) benlerin kanser riski içermesi nedeni iledir. Karşımıza çıkabilecek olan kanser hastalığı ben aldırma operasyonu ile ortadan kaldırılmaktadır. Aynı şekilde estetik yönden kişiyi rahatsız etmesi ben aldırma nedenleri arasında yer almaktadır.

Ben Aldırma Kanserleşmeyi Önler

Ben Aldırma Nasıl Yapılır?
Bu soruya verilecek 2 farklı cevap olup, uygulamayı yapacak olan hekimin tecrübesi ve uygulama yapılacak olan hastane ve kliniğin teknolojik alt yapısı dikkate alınmalıdır. Ben aldırma teknolojik yöntemlerle ameliyatsız iz kalmadan yapılabilirken, aynı şekilde yeterli tecrübe ve alt yapısı olmayan yerlerde ameliyat ile yapılmaktadır. Ameliyatla ben aldırma kesinlikle önerilmeyen bir yöntemdir.

Ameliyatı Neden Önermiyorsunuz?
Benler %80 yüz bölgesinde olması nedeniyle en küçük bir iz bile dikkat çekici olmaktadır. Ameliyat ile ben aldırma yapıldığında benin olduğu yerde yaklaşık 2 cm kesik ve dikiş izi kalmaktadır. İnanılmaz bir şekilde saçma olup, kesinlikle ameliyat gereksizdir.

Çünkü Ameliyatsız Yöntemler Öneriyoruz!
IDEA klinik Ben Tedavi Merkezi her biri en az 20 yıllık hekimlik tecrübesi olan Genel Cerrahi uzmanları ile hizmet vermektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunan kliniklerimizde ben tedaviler sadece ameliyatsız yöntemlerle yapılır. Tüm benlerde çok başarılı bir şekilde yapılmakta olup, Lazer, Radyo Frekans ve Elektrokoter adı verilen cihaz ile buharlaştırma yöntemi uygulanmaktadır. Lazerle ben tedavisi hiç bir şekilde iz kalmazken, RF ve Elektrokoter farkedilmesi mümkün olmayacak bir iz bırakabilir.

Sadece 10 Dakikanızı Ayırın Yeter
Ameliyatsız ben tedavisi muayene kadar basit olup, sadece 10 dakika gibi kısa bir sürede yapılmaktadır. Nasıl yapıldığını görmek ister misiniz? aşağıda yer alan video’da Op. Dr. Atilla KAYA uygulamasını izleyebilirsiniz.

Ben Aldırmak Zararlı Değil, Aksine Yararlıdır!
Evet değerli arkadaşlar yukarıda nasıl yapıldığını, nasıl yapılması gerektiğini aktardık, şimdi ise sorunuzun cevabına gelelim. Ben aldırma %90 oranında kanserleşme riski nedeniyle olup, geri kalan %10 ise estetik yönden uygulanmaktadır. Kanserleşme riskinden kurtulmak sizce zararlı mı, yoksa mantıklı bir işlem değil midir?

Ben Haritası İle Zaman ve Sağlığınızı Kaybetmeyin
Bazı hastaneler vücudunda ben olan insanlara ben haritası şeklinde bir uygulama sunmakta olup, benleri kanserleşmeye karşı sürekli takipte kalmaktadır. Sürekli masraf, sürekli endişe ve korku yaşayacağınız bu durum yerine o riski ortadan kaldırma daha akıllıca olmaz mı? cevabı size bırakıyorum.

Ben Aldırma Fiyatı Ne Kadar?
3 Farklı ameliyatsız ben aldırma yöntemi olup, fiyatlandırma için vücudunuzdaki ben sayısı, uygulanacak tedavi yöntemi ve SGK mensubu olmanız ücret belirlenmesinde etkili olmaktadır. IDEA Klinik ben aldırma ücretlerini aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak görebilirsiniz. https://www.ideaklinik.com/ben-tedavisi-fiyatlari.html

14 Comments

Add a Comment
 1. Iyi gunler. 6 aylik bir oglum var. Dogdugunda alninda kucuk teninin rengine yakin bir leke vardi. Ancak hergecen gun buyuyup rengi koyulasti. Suan 1cmden biraz daha buyuk, koyu kahverengi hafif kabarik bir halde. Muhtemelen daha da buyuyecek. Acaba alinabilir mi? Ve oglum kac yasina geldiginde aldirabiliriz?
  Op.Dr.Atilla Kaya
  çocuğunuzun alnındaki benin fotoğrafını çekip info @ideaklinik.com ye gönderin değerlendirelim

 2. Alınan benler kanserli ise kanserin vücuda yayılma riski var mıdır ve yayılırsa öldürücü müdür
  Op dr Ergun Aygören
  ben alınınca kanserli ise zaten alındığı için yayılmasını önlemiş olursunuz.

 3. Hocam yüzümde yaklaşık 10 tane ben var 1 tanesi büyük diğerleri küçük hiçbiri et beni değil. aldırmamda bir sakınca olurmu
  Op. Dr. Demet Ağras
  IDEA İzmir Şubesi Genel Cerrahi Uzmanı
  gelirseniz muayene ile değerlendirip duruma göre laser yada RF ile tedvi edebiliriz

 4. beni aldırdıktan sonra aynı yerde daha çok ben çıkarmı
  Op.Dr.Demet Ağras
  IDEA İzmir Şubesi Genel Cerrahi Uzmanı
  yeni benler çıkabilir

 5. 3 tane yüzeysel ben aldırmak istiyorum ama zararı var mı ? iz kalır mı?

 6. hocam iyi günler göz kapağımın orada küçük et beni var beni rahatsız edeiyor aldırmak istiyorum ücreti nedir ?

 7. göz çevresindeki benle için en uygun yöntem RF dir,alabiliriz,ücretler için şu linke bakınız.https://www.bentedavisi.com/ben-tedavi-fiyatlari
  Op.Dr.Atilla Kaya

 8. benleri muayene ile değerlendirip,laser ,RF yada plazma yöntemi ile tedavi edebiliryoruz.farkedilir bir iz kalmaz
  Op.Dr.Ergun Aygören

 9. Genel sağlık sigortası ile ücretsiz bakılanlar fiyatlar nasıl ben alımında

 10. sgklı hastalaımız gibi tedavi ediliyorsunuz.ücretler için şu linke bakınız.https://www.bentedavisi.com/ben-tedavi-fiyatlari
  Op.Dr.Atilla Kaya

 11. Ben alınınca kesinlikle tekrar çıkmaz diyebilirmisiniz? Tekrar çıkma ihtimali nedir?

 12. alınan ben kökü derinde değilse tedavi edilebildiyse tekrar çıkmaz,ama başka alanlarda yeni benler oluşabilir
  Op.Dr.Ergun Aygören

 13. Merhaba iki kaşımın ortasında sol kaşımın yanında bir et beni var mercimek tanesinden biraz küçük kabarık bir ben olduğu için yerinde çukurluk kalır mı? Ve hangi yöntemle alınması daha doğru en az iz kalması için

 14. 05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim
  Op.Dr.Atilla Kaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ben Tedavisi © 2004-2018
Sahibi:
Doğa Niyazi AKÇA
info@doganiyaziakca.com

Yönetici Webmaster
Ahmet ENGİN
webmaster@doganiyaziakca.com