Ben Tedavisi İçin Randevu Oluştur Ben Aldırma Ücretlerini Gör

Ben Ameliyatı SonrasıVücudu örten cilt yaralanmalarının hepsi o bölgede oluşan yeni bir dokuyla iyileşir,yaralanma ne kadar büyük ve derinse oluşacak iz miktarı da buna paralel olarak belirgin ve rahatsız edici olur. Buna ek olarak kesilen yerin nasıl dikildiği de önemlidir, gizli dikişle kapatılırsa düz bir çizgi şeklinde olan iz normal dikiş atıldığında balık kılçığı gibi görünür.

Teknolojiyle yapılan tedavilerde doku harabiyeti minimal düzeyde tutulduğu için oluşan iz miktarı da az olmaktadır.

Ben tedavi yöntemleri arasında en abartılı iz ameliyatla ben alma yöntemi sonrası görülür. Oluşan iz miktarı benin büyüklüğüyle orantılıdır ve benin çapının 2 katından daha uzun bir iz kalır.Örneğin 1 cm çapında yuvarlak bir ben ameliyatla alındığında 2-2.5 cm uzunluğunda bir iz kalır. İz kalması sizin için önemliyse teknolojik tedavileri (lazer, radyo frekans,buharlaştırma gibi) tercih etmelisiniz.Ameliyattan sonra ne kadar iz kalacağı aşağıdaki resimde net bir şekilde görülmektedir.

Resimde gördüğünüz yara izi hemen altındaki büyüklükte bir başka ben alındıktan sonra ortaya çıkan izdir ve dikkat edilirse oluşan iz benden daha çirkin görünmektedir.Ben tedavisi yaptıracaksanız teknolojik tedavileri araştırmadan ameliyata razı olmamalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ben Tedavisi © 2004-2018
Sahibi:
Doğa Niyazi AKÇA
info@doganiyaziakca.com

Yönetici Webmaster
Ahmet ENGİN
webmaster@doganiyaziakca.com