Ben Tedavisi İçin Randevu Oluştur Ben Aldırma Ücretlerini Gör

Maalesef her sektörde insanları aldatacak, haksız kazanç sağlayacak yöntemler ortaya çıkarılmaktadır. Onlardan biride insan sağlığı olup, sanırım insanların en fazla aldatıldığı alanların başında gelmektedir. Örnek Ben haritası olan bir uygulama tıbbi uygulamalar arasında (tıbbi uygulama denmesi doğru bile değil) en anlamsız olanıdır. Aslında bir tek anlamı vardır o da hastanın gözünü boyama etkisidir.

Benlerin Takibi

Ben takibi Olarakta Bilinir!
Ben haritası çıkarmak yıllarca insanları oyalamak ve boşa zaman ve ekonomik kayba neden olan bir uygulamadır. Tedavi yaparak beni ve ilerleyen zamanlarda oluşacak risklerini ortadan kaldırmak en doğru yaklaşımdır.

Takip Adı Altında Yıllarca Haksız Kazanç Alınıyor
10 Dakikalık ben alma tedavisi yerine insanlardan sürekli kazanç sağlamayı marifet edinmiş bazı aç gözlüler yıllarca süren ve belirli aralıklarla hastadan ücret alınan bir uygulama olan ben haritası insanların sağlığını ve parasını sömürmektedir. Şöyle ki 200 hasta bağlansa ve bu hastalara 6 ayda bir kontrol yapılsa her gün 3 hasta garantilenmiş olur.

Peki Bu Ben haritası nedir?
Dermatoskop, yada Trikoskop adı verilen cihazlarla 2 ile 100 kat arası zoom yapma özelliği bulunan kameralar ile elde edilen ben görüntüleri cihazın HDD’sinde saklanır.

Ben haritası nasıl çıkarılır?
Dermatoskop veya kaliteli bir fotoğraf makenesiyle görüntü alınıp bu görüntü hangi bölgede kaç ben var, renkleri nasıl, büyüklükleri ne kadar gibi bilgiler tek fotoğrafla kayıt altına alınır. Aslında kaliteli çekim yapan bir fotoğraf makinesi ile hasta kendi de aynı işlemi rahatlıkla yapabilir.

Son derece gereksizdir şöyle ki;

  • Hastanın tedirginliğinin devam etmesine
  • Gereksiz yere zaman kaybetmesine
  • Ekonomik yük oluşturmasına
  • Rahatsız olduğu çirkin görüntünün olduğu gibi kalmasına
  • Ben kötü huyluysa sorunun büyümesine sebep olur.

Gereksiz Masraf ve Zaman Kaybı
1-2 dakikada hiçbir sorun yaşamadan tedavi edebilecekken “ben haritası” taktiği uygulamak son derece gereksizdir.
Ben haritası çıkarmak, bu harita üzerinden yorumlar yapmak sizi oyalamaktan başka işe yaramayacaktır. Tedavi olun benlerinizden, risklerinden ve tedirginliklerinizden kalıcı olarak kurtulun. Dermatologların ve güzellik merkezlerinin uygulamaya çalıştığı bu yaklaşım cerrahlar tarafından neredeyse hiç uygulanmaz ve sorun kökünden ve kalıcı olarak çözülür.

Takip Edilmesi Gereken Tek Ben (Hemanjiom)
Bebeklerde doğuştan görülen damar beni büyüme riskike karşı takip edilir. Onun içinde hiç bir cihaza gerek olmadan anne babalar çocukların hemanjiom sorununu aylık çekecekleri görüntü ve ölçümlerle takip ederler. Büyüme olmadığı sürece bir sorun olmayan Hemanjiom büyüme sürecine girmesi halinde tedaviye başlanması gerekir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ben Tedavisi © 2004-2018
Sahibi:
Doğa Niyazi AKÇA
info@doganiyaziakca.com

Yönetici Webmaster
Ahmet ENGİN
webmaster@doganiyaziakca.com