Ben Tedavisi İçin Randevu Oluştur Ben Aldırma Ücretlerini Gör

Tabii ki bu sorunun cevabı “ herkeste olabilir “ dir çünkü vücudu örten cilt 2 metre karedir ve vücuttki en büyük organdır doğal olarak bu kadar geniş bir yüzeyde yapısal değişlik olması mümkündür.

Gariptir ama insanları sınıflarsak sınıfındaki her bireyde ben olan gurup cadılardır. Cadı animasyonlarına, maskelerine veya cadı karikatürlerine baktığınızda koşulsuz hepsinde az veya çok, büyük veya küçük ben vardır. Yine bir çoğunda bu ben ya burnunun ucunda yada çenesinin bir tarafındadır. Bu istatistiki bilgiyi verdikten sonra şu söylenebilir “cadılarda ben olur” J

İşin ciddiyetine gelirsek ben her yaşta (hatta doğuştan), her iki cinsiyette ve vücudun her yerinde görülebilen bir tür cilt deformasyonudur. Farklı yaşlarda, farklı bölgelerde ve çeşitli renklerde ( kırmızı, kahve rengi, siyah, cilt renginde) onlarca türü ( kabarık, pürtüklü, yüzeysel, derin ) olan ben oluşabilir.

Bazı ailelerde daha sık görülmesi aktarılan genetik bilgilerden yani ırsidir ( aileseldir ), anne babasında ben olan birinde olma ihtimali anne babasında olmayan birine kıyasla daha fazladır.

ben-kimde-olur ben-problemi ben-turleri

Güneşin ben oluşumunu artırdığı, var olanları büyüttüğü yönünde bilgi olsa da güneşte daha uzun süre çalışan kişilerde görülme sıklığı güneşte daha az duran kişilerden çok fazla değildir ve bu da güneşin aslında o kadar da suçlu olmadığını gösterir. Lekeler için bu durum geçerli değildir güneş görenlerde ve güneş gören yüzeylerde leke daha sık görülür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ben Tedavisi © 2004-2018
Sahibi:
Doğa Niyazi AKÇA
info@doganiyaziakca.com

Yönetici Webmaster
Ahmet ENGİN
webmaster@doganiyaziakca.com