Ben Tedavisi İçin Randevu Oluştur Ben Aldırma Ücretlerini Gör

Ben problemi cinsiyet farketmeksizin milyonlarca insanın ortak problemleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle hazırladığımız ben resimleri sayfası ile sizlerin ben çeşitleri ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi ve görüntüye ulaşmanız için aşağıdaki kategorize edilmiş bir şekilde ben tedavi resimlerine yer verilecektir. Bu sayfada çok değişik renk,tip,şekil ve karakterde ben resimleri göreceksiniz.Kötü huylu olanlar hariç diğerlerinin tamamı teknolojiyle ameliyatsız tedavi edilebilir.Kötü huylu olanlarsa ilerleme durumuna göre yine teknoljik yöntemlerle ameliyatsız yada ameliyatla tedavi edilebilir.

Burun Bölgesinde Ben Resimleri
Bayanlar için önemli estetik sorunu olan burun bölgesi benleri sadece 5 dakikanızı ayırarak kurtulabilirsiniz.

burun-beni

burun-ucunda

Burun-ucunda-ben

burun-ustunde-ben

dibinde

kabarik-ben

36 Comments

Add a Comment
 1. iyi günler benim yüzümde 7 tane ben ver nasıl geçer deteylı bilgi almak istiyorum

  Op.Dr.Nizam KURTDERE

  en uygun yöntemle alabiliriz
  detaylı bilgi için medicala.rt.com.tr ye bakabilirsiniz.

 2. Merhabalar hocam benim burnumun sağ yanında ben resimlerindeki ilk resme benzeyen bir ben var.Boynumdada aldırmak istediğim 2 adet hafif kabarık mercimek tanesi büyüklüğünde ben var.Bu 3 beni tek seansta almamız mümkünmü.Operasyon sırasında uyuşturmak için iğne vs.gerekirmi ağrı acı olurmu.Hangi yöntemle alınmasını uygun görürsünüz.Son olarakta fiyat bilgisi alabilirmiyim.Şimdiden teşekkür ederim.

  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  3 beni aynı anda alabiliriz, ilk ben 200 eklenen her ben 100 tl,
  ameliyat yapmadığımız için uyuşturucu gerekmyor, buharlaştımayla alıyoruz

 3. İyi günler.Benim yüzümde ben çeşitlerine baktığımda düz ben diye adlandırılan benler var ve zaman geçtikçe sayısı artıyor, bu durumdan rahatsız oluyorum tıbbi operasyon sonucu iz kalır mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ameliyatla alınırsa çok iz kalır radyo frekansla tedavide belirsic bir iz kalır

 4. Merhaba, dizimde son 4-5 ay içinde gelişen(deri bir yere sıkıştırıldığında kan toplanmasını andıran) mor renkli küçük simetrik bir ben oluştu. Acaba nasır bandı kullansam bu beni yok edebilir miyim? sağlıklı cilde belirgin kalıcı zarar verir mi ? bunu öğrenmek istiyorum, teşekkürler.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Nasır bandı uygulamanız doğru olmaz cerrahi veya cildiye uzmanına görünün.

 5. mrb hocam benim yüzümde kabarık olmayan siyah nokta şeklinde benler var .tam 9 tane var baya takıntı etmişim kendime ve çok kötü duruyo elimi attığımda hissetmiyorum ama aynadan bakınca görüyorum öncelikle bitkisel yöntem denedim ama işe yaramadı .aldırmak istiyorum hangi yöntemi önerirsiniz,bide lazerele olunca güneşe çıkma riski var diyolar böle bişey varmı ,bide fiyatı şimdiden çok tşk ederim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazer veya buharlaştırma yöntemi kullanabiliriz, lazeri sınırlayarak çalıştığımız için güneşin önemi kalmıyor

 6. Burun ucunda mercimek buyuklugunde kabarik et beni vardi. Plastik cerrahide aldirdim. Atılan dikisin bir tarafı kopmuş. Yara iyileştikten sonraki felaketti. Benin yeri çukur kaldı . burun ucunda oluşan bu iz nasil düzeltilir.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Plastik cerrahınızla görüşebilirsiniz.

 7. Mrb hocam 25 yaşındayım alnimda burnumda kasiminaltindaki düz olan mercimek gibi benler kasimaya ve buyumeye başladı neden oluyor olabilir normal düz bendi et felan deildi et bene donuscek içleri sert .tsk.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Benlerde büyüme ve renk değişikliği risk teşkil ettiğinden bu benlerin alınıp patolojide incelenmesini öneriyoruz.

 8. Hocam iyi günler. 2 aydır kasığıma yakın bir bölgede ben diye tahmin ettiğim bir şey çıktı ne olduğunu merak ediyorum. hiç bir ağrı sızı yok. sadece kafama takıldı yaşım 24. bana geri dönüş yapabilirseniz gerekirse resim de gönderebilirim. teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ideaklinik.com ye resim gönderebilirsiniz.daha net bilgilendirebilirim

 9. hocam merhaba göbeğimin on santim altında bir sene önce siyah bir ben çıktı ufaktı şimdi nohut büyüklüğünde oldu bir santim yanında da nokta nokta 20 tane kadar oldu ninsel org yakın olduğu için utanıyorum siyah üstü karna bahar gibi reimlerde de gördüm sigortam var nasıl kurtula bilirim kötümü iyimi fotoğraf isterseniz yollaya bilirim ücretini de yollaya bilirim yardımcı olursanız sevinirim hocam cevabınızı bekliyorum teşekkür ederim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  anattığınız kondiloma benziyor. info @ ideaklinik.com ye fotoğraf gönderbilirsiniz.çok bulaşıcıdır.çevernizdeki insanlara bulaştırmamak için gerekli önlemleri almalısınız.en kısa sürede tedavi olmalısınız

 10. merhaba hocam cevabınızı aldım fotoğraflara baktım benim ben söylediğiniz gibi kondilama ne yapmalıyım ne ilaç kullanmalı veya hangi doktor bu hastalığı benden kurtara bilir cevabınız için teşekkür ederim
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  bağırsaklarda olup olmadığına baktırmalısınız bunu da ancak genel cerrah yapar, gelirseniz sorununuzu çözeriz

 11. Merhaba hocam..
  benim sağ gözümün altında burnumun yanında göze yakın bölümde bir ben var. mercimek büyüklüğünde ve koyu renkte. Daha önce özel bir hastaneye muayene için gittim ve ameliyat önerdiler. Ama ameliyat sonrası iz kalır diyede çok tedirginim. Açıkçası kalıyormuş. Şimdi siz ne önerirsiniz ?
  Op. Dr. Demet Ağras
  biz IDEA klinikleri olarak benleri ameliyatla tedavi etmiyoruz.muayene ile laser yada rf ile tedavi ediyoruz.bu yöntemlerdede ameliyatla tedavideki gibi farkedilir bir iz kalmıyor

 12. Merhaba hocam birkac sorum olacak cevaplarsaniz sevinirim, yuzumde cok fazla ben var hepsi kucuk kucuk. Hepsinden tek seansta kurtulmam mumkun mu ? Ve Konyada tavsiye edebileceginiz bir doktor varmi yoksa sizin bulundugunuz saglik merkezine gelsem 1 gunde tamamindan kurtulabilir miyim ? Simdiden tesekkurler.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Hepsini tek seansta yapabiliriz,1,5 ay sonra kontrol gerekebilir.Konyada radyofrekans uygulayan var mı bilmiyorum.

 13. Merhabalar hocam benim göz kemiğinin altında burnun sol tarafında bir ben var küçük Adana da bahsettiğiniz yöntemle alan yer yok ya da hep ameliyatla alınması gerektiğini söyledi doktorlar ben burdan Ankaradaki kliniğinize gelsem gün içerisinde konuşup karar verip aldirip geri dönebilir miyim çünkü ameliyatla olmasını hiç istemiyorum bilgilendirirseniz sevinirim
  Op.Dr. Adil ALTINSOY
  evet aldırabilirsiniz

 14. Merhaba hocam.benim kolumda oldukça büyük bir ben var. Sonradan olan ve zamanla büyüyerek elimin üstüne ve dirseğimin üst tarafına kadar uzadı.güneşte duramaz oldum ve çok rahatsız ediyor beni. Bu ben için bir tedavi yöntemi var mi? Şimdiden teşekkürler.
  Op. Dr. Demet Ağras
  muayene ile değerlendirip uygunsa tedavinizi yapabiliriz

 15. Merhaba benim burnumun ucunda kahverengi bir yüzeysel ben var bundan izsiz nasıl kurtulabilirim

 16. muayene ile değerlendirilip Laser yada Rf ile tedavi edilirse en az iz kalır
  Op.dr.seher Şirin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ben Tedavisi © 2004-2018
Sahibi:
Doğa Niyazi AKÇA
info@doganiyaziakca.com

Yönetici Webmaster
Ahmet ENGİN
webmaster@doganiyaziakca.com