Ben Tedavisi İçin Randevu Oluştur Ben Aldırma Ücretlerini Gör

Ben Tedavisi Hakkında Bilgilendirme ve Ben Ameliyatı Videosu IDEA Klinik Tarafından Hazırlanan Ben Tedavisi Hakkında Bilgilendirici Videomuz da Ben Tedavi Yöntemleri ve Avantajları Anlatılmaktadır.

İlediğiniz videoda kullanılan teknoloji radyo frelansla benin dakikalar içerisinde buharlaştığını görebiliyorsunuz. hem kabarık hem yüzeyel benlerin tedavisi radyo frekans ile yapılabilmektedir. Rengi nasıl olursa olsun radyo frekansla alınabilir. Videonun sonunda benin yok olduğu ve o lanada neredeyse hiç iz kalmadığı görülebiliyor. Aynı çapta yara sohbet mesafesinden algılanamayacak düzeylerde hafif bir iz bırakabilir ancak benle yada ameliyatla alma sonucu oluşacak izle kıyaslanamayacak kadar basit düeylerde olur.

Beniniz veya benleriniz varsa alma yöntemlerini iyi araştırıp ona göre karar vermelisiniz. Yoksa “keserek alıp incelemek gerekir” gibi bilimsellikten uzak sözlerle gereksiz bir ameliyata razı edilirsiniz ve yüzünüzde gereksiz yere dikiş izi taşımak zorunda kalabilirsiniz.

Videoda izlediğiniz yöntem dışında lazer, elektrokoter ve krio (dondurarak) tedaviler de vardır. Bunlardan krio terapi de cerrahi işlem kadar olmasa da gereksiz yere byüük ize neden olabilir.

Yukarıda sayılan tüm tedavi yöntemlerinin ücreti SGK tarafından ödenmektedir. SGK anlaşması olan özel sağlık kuruluşlarında fark ücret alınarak yapılmaktadır. SGK anlaşmalı kliniklerde ücretler genellikle kabul edilebilir düzeylerdedir.

Ben Alındıktan Sonra İyileşme Sürecei

İşlem günü su değdirilmez yani banyo yapılmaz, ertesi gün banyo yapılabilir, banyodan sonra fondöten gibi kozmetiklerle kamufle edilebilir. Genellikle herhangi bir ilaç önerilmez. Küçük bir yara oluşr ve kabuk bağlar, kabuk benin büyüklüğüne göre 3-6 günde oluşru ve sonraki 3-5 günde kendiliğinden düzeş. Kabuğun düştüğü alanda pembelik olur ve zamanla etraf deri ile aynı renge dönüşür.

144 Comments

Add a Comment
 1. İbrahim

  merhaba hocam benim anlımda koyu renkte bi ben var ama ufacık dudağımın üstünde ufacık bi ben daha var bide boğazımda kıllı bi ben var oda ufak bunların toplam fiyatı ne olur yardımcı olur musunuz lütfen bide adresinizi alabilir miyim ? istanbulun tam olarak neresinde kliniğiz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ayrıntılı fiyat ve adres ideaklinik.com de var

 2. ayşe

  https://www.bentedavisi.com/wp-content/uploads/2010/09/Burun-yan-k%C4%B1s%C4%B1mda-ben-%C3%B6nce.jpg

  yüzümde bu arkadaşın beninden var. ama et beni değil.Burnunun sağ tarafındaki siyah benden var yüzümde. Tedavi edilebilir mi kolayca?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet kolayca edebiliriz.

 3. doğan

  bu tedavi nerde yapılıyo
  Op.Dr.Atilla KAYA
  IDEA ta

 4. Kübra

  doktor bey bu benlerin tedavisinin yapıldığı yer tam olarak nerede istanbulun neresinde?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yeşilyurt

 5. Aynur

  Merhaba. 15 yaşında bir kızım var. yüzününde kollarında kahve rengi benleri mevcut. Kızımın teni bembeyaz. Sürekli 50+ güneş kremi kullanıyor. Benlerinden çok rahatsız. Ancak lazer vb. şeylerden canım acıyacak diye çok korkuyor. Bir yerde karahindibakökü ve yoğurt karıştırarak sürmeyi birde elma sirkesi sürmeyi okumuş. Anne denemek istiyorum dedi. Önce size sormak istedim. Bir zararı olurmu ? Geçirirmi ? Geçiyorsa bu süreç nasıl olur ? başka bitkisel yöntemi varmıdır ? lazer vb. tedavi yöntemler çok acılı tedaviler midir ? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tedaviler acısızdır
  bitkilerden yarar görme şansı yok ayrıca leke yapabilir

 6. hakan

  merhaba doktor bey lazerle benimi aldırdım 24sat gecmesine ragmen hala kanama oluyor bu normal bi durum mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çok alışıldık değil
  doktorunuzla görüşmelisiniz.

 7. mehtap

  Merhaba Doktor Bey, benim yüzümde ve göğüs bölgemde çok minik de olsalar cherry angioma benleri var. Henüz boyutları çok küçük. Onları tedavi etmek mümkün mü ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet küçükken daha kolay tedavi olur

 8. Ensar Ünal

  merhaba benim yüzümde 6 7 tane iğne ucunun birazda daha büyüğü ben ler var ağız cevremde ve ben bunları istemiyorum yanaklarımda 5 6 tane var onlarıda aldırıcam ne kadar tutar doktara gittim cildiyeye güneşten oluyor dedi krem verdi ama ben aldırmak istiyorum ne kadar tutar
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ideaklinik.com den hesaplayabilirsiniz.

 9. nesli

  Hocam şu lazer tedavisinde hiç mi iz kalmıyo? Ya bi türlü inandıramıyorum kendime 😀 Hocam 20 tane benim var et beni değil kahverengi,
  uzaktan derime yapışık hiç çıkıntı yok gibi ama parmakla dokununca böyle çok çok az bi çıkıntılık hissediyorum bu hangi lazerle tedavi edilir hocam? bide hiç iz kalmaz dimi?%100 Aldırıcam bide siz istanbuldasınız dimi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  belirgin iz kalmaz.
  yeşilyurttayız

 10. nesli

  belirgin bir iz kalmazsa iz kalmaz demektir yani dimi hocam 😀 şu videodaki kız sizin merkezde mi aldırdı? ay çok mutlu oldum çünkü bıkmıştım herkes yakışıyor yalanları yapıyor ama şimdi rahatladım hocam ssk indirimi var dimi? Bide test yapma şansımız var mı? mesela bu yirmi benden 1 tanesini aldırsam sonra diğerlerini oluyor mu öyle?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  iz kalmaz ama cilt yeniden oluşacağı için biraz farklı görünür
  ssk ya % 50 indirim uygulanır

 11. Yasin

  Ben ameliyatla ben aldırdım iz geçirici kremlerin bi faydası olurmu daha dikişleri çıkartmadım 1 hafta dolmadı ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  izi azalttığı bilinen bir krem yok,contractubex diye bir merhem var ama etkili olduğunu görmedim.
  yüz bölgesindeki dikişler 2-3 günde alınır yoksa balık kılçığı gibi iz kalır

 12. Yasin

  hocam doktor 1 hafta kalsın dikişler dedi bügün 3. gün o zaman bügün aldırayımmı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  siz karar vermelisiniz
  ben dikişlerin yarısını bir gün sonra diğer yarısını 2 veya 3 gün sonra alırım

 13. sevgi

  yuzumde benler var cılt doktoruna gunes den dedı kendımle barısık olmamı soyledı ama ben artık rahatsız oluyorum gozumun altında ve cenemde var bazen alay konusu oluyorum ne kadar takmamaya calıssamda tedavısı mumkun mu? lutfen yardımcı olursanız mutlu olurum..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benlerinizle yaşamak zorunda değilsiniz tedavi edebiliriz.

 14. gökhan

  merhaba hocam ben gökhan yuzumde 12 13 tane siyah bn var 2 tanesi braz kabarık bunları aldırmak mumkunmu ve aldırdıktan sonra bir zararı olurmu knama falan ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kanama olmaz
  bilinen zararı yok

 15. OĞUZHAN

  Hocam benim burnumda 2 tane ben var doktoro gittin alınmaz küçük dedi ama ben aldırmak istiyorum alınırmı benler iğne ucu kadar lütfen yardımcı olun çok kötü duruyor
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her ben alınabilir

 16. TOLGAHAN

  Hocam benim yüzümde 2 tane siyah ben var çok küçük doktora gittiğimde alırım ama iz kalır dedi lazer ile alınmıyomu ? lütfen yardımcı olun
  Op.Dr.Atilla KAYA
  alınır vede iz kalmaz

 17. neslihan

  Slm hocam benimde yüzümde koyu kahve renklerde benler var biri hafiften çıkık et beni değil ama polislik sınavına giricem bunları mutlaka lazerle aldırmam lazım ama iz kalmasındanda çok korkuyorum çoğu insanda iz kalıyo diyo tedirgin oldum /
  Op.Dr.Atilla KAYA
  belirgin iz kalmaz
  en azından şu ankinden daha az dikkat çeker

 18. melisa

  merhaba ben 13 yaşındayım ve kafamın arkasında bi şey var. orada bi kellik oluşmuş . ama bazı doktorlar dermatit bazıları da ben var diyo üstü biraz kapalı ama birazda ağrı yapıyo. sizce ne olabilir ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben var dedilerse görmeden bir şey demek yanlış olur

 19. gökhan

  hocam merhaba benim cenemde siyah et beni var bu biraz ckık bunu aldırmamız mümkünmü ne olur yardımcı olun hemen aldırmak istiyorum iltibata nasıl gecebiliriz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  0212 572 72 65 ü arayıp istediğiniz zaman gelebilirsiniz.

 20. zehra

  benim yüzümde baya bi ben var 1 senedir araştırıyorum bir türlü doğru çözüm bulamadım gittikçe çoalıyor benim benlerim et benleri deil ama açık kahveydi kapalı olmaya başlıyo normalde 3 taneydi bu sene baya bi çoaldı ve 16-17 tane olmuş çok korkuyorum dahada çoalmasından ve daha yaşım 13 lütfen yardım edin.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çok yüksek faktörlü güneş koruyucu kullanın

 21. aslı

  merhaba hocam benimde cenemde var bende aldırmak istiyorum ama ailem izin vermiyo tehlikeli olacagını düşünüyorlar bigi edinmek istiyorum bu konu hakkında şimdiden teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben alındıktan sonra ben olmayacak,olmayan benin tehlikesi de olmaz,tedavi ettirmeyebilirsiniz ama ailenizin bu düşüncesi tüyle yanlış

 22. Tuuba

  Merhaba hocam benim yüzümde 2tane çenemde ve boynumda 1tane toplamda beni rahatsız eden 4tane benim var aldırmak istiyorum ama yüzümde olduğu için iz kalacağından korkuyorum. Benler alındıktan sonra çok iz kalıyor mu? Tamamıyle iyileşme süreci yani izin kaybolma süresi ortalama ne kadardır? Şimdiden teşekkür ederim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  farkedilir iz kalmaz büyüklüğüne göre 3-8 günde belirgin bir şey kalmaz

 23. Tuuba

  Ssk lıyım ortalama fiyatı nedir bu operasyonun peki?
  Teşekkür ederim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  net fiyatlar için şu adrese bakabilirsiniz
  http://www.ideaklinik.com/ben-aldirma-fiyati.html

 24. Tuuba

  Hocam bir de ameliyatsız yapılan ben tedavileri kesin çözüm müdür? Yenilenebilir mi ameliyatsız alınan benler?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kesin çözümdür
  aynı yerden tekrar ben çıkmaz

 25. Tuuba

  Hocam yalnız benlerim çıkık yinede iz kalmaz değil mi alındıktan sonra? Bu arada yeriniz yeşilyurttaydı değil mi? Randevu ile gelmemiz mi gerekiyor? Numaranızı arayıp randevu aldığımız gün hemen alınabilir benler değil mi? Verdiğiniz tüm bilgiler için çok teşekkür ederim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  telefon edip gelebilirsiniz,2 hafta tatildeyim mesela
  iz kalır ama farkedilmez bir iz kalır

 26. Tuuba

  Hocam son bir sorum daha olacak; ben alma işlemi yapılırken acı ağrı vs hissediliyor mu? Birde aldırdıktan sonra güneş ışınlarının veya makyajın herhangi negatif bir etkisi olur mu? Pazartesi randevu alacağım sizin tatilinizin dönüşünde yerinize gelip benlerimi aldırmak istiyorum.. Saygılar.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  uyuşturmayı gerektirmeyecek kadar az acı olur
  güneşin önemi yok,ertesi gün makyaj yapabilirsiniz.
  tatilimi yarıda kesmek zorunda kaldım çalışıyorum

 27. murat

  merhaba hocam bundan ıkıyıl önce burnumda ıkatane ben vardı ama et benı degıldı sonra ben burnumdan amelıyat oldugum etica hsanesınde lazerle yakılabılcenı söyledır bende gıttım yaktırdım yanlıs bes altı ay sonra tekrar cıktı sımdı neyapmalıyım bılmıyorum
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ya gidip yeniden yaptıracaksınız yada farklı bir teknoloji kullanılacak

 28. murat

  merhaba hocam ben bundan ıkı yıl önce burun amelıyatı gecırdım ve amelıytan sonra bunumda ıkıtane ben vardı bu benler benı daha önceden rahatsız edıyordu ve amelyat oldgum hastanenın lazerle benlerı alabılcenı söyledır ve bende gıttım aldırdım yanı yaktılar sonra 4 bes ay sonra tekrar cıktı neyapmam lazım
  Op.Dr.Atilla KAYA
  seans gerekebilir

 29. emre

  mrb hocam yüzümde çok sayıda ben var et ben değil ama çok rahatsız oluyorum iz kalmaması için hangi yöntemi önerirsiniz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  radyo frekans veya lazer

 30. Tuuba

  Dün aradım kliğinizi öğrendim hocam pazartesi günü için randevu aldım. Vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim.

 31. recep

  mehaba hocam 22 yasındayım bogazımda cılt rengıne yakın cıltten kabarık ufak bır et benı cıktı bunu hangı yontemle aldırabılırız ve ız kalır mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  buharlaştırma uygundur
  farkedilir iz kalmaz

 32. mehmet akif

  Benim burnumda bir ben var cok rahatsiz ediyor et ben degil cok az cikiklik var ama cok az aldirabilirmiyim? Tekrar ben cikar mi burnumda?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  alabiliriz,tekrar çıkmaz

 33. Fatma çelik

  Hocam yüzümde 3 tane siyah benim var yaklaşık 1mm çapında cilt doktorum bunlar normal ben hatta içinde tüy bile var bunlara lazer uygulanmaz dedi ve beni plastik cerrahiye yönlendirdi. Ceerahi yöntem uygulayarak alacaklarmış, doğrumudur normal benlere lazer uygulanmazmı. Kurtulmak istiyorum bunlardan ama iz de kalacakmış karar veremiyorum.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  beni ameliyatla almak pire için yorgan yakmak gibidir
  radyo frekansla tedviyi araştırın

 34. Serhat

  Yüzümde üçtane ben var adırmak istiyorum plastik cerah 1’ni lazerler diğer ikisini ameliyata alabiliriz dedi lazerle alınırsa iz kalma ihtimali yüksekmiş sizde 3 tane beni aldırsa ne kadar ücret tutar?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazerin özelliği en az iz kalır hele ameliyatla kıyaslanamaz bile
  fiyat için şu linke bakabilirsiniz
  http://www.ideaklinik.com/ben-aldirma-fiyati.html

 35. nur

  hocam benim burnumun yanında ve cenemde siyah biraz cıkık ben var alsancak hastanesinde ameliyatla alıncak alındıktan sonra ne kadar zamanda izi geçer.bide ameliyat uzun sürüyormu kaç gün ıstırat etmem gerekli cevap verirseniz sevinirim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ameliyat izi ölene kadar kalır ,geçmez.istirahat gerekmez.
  ameliyatsız yöntemleri araştırmadan tedavi olmayın hatta beni ameliyat aldırağınıza öyle kalsın daha iyi 🙂

 36. burcu

  merhaba hocam.benim yüzümde iki tane kabarık ben var.geçen gün genel cerraha gittim 5-10 yıl beklemen lazım daha alınma süresi gelmemiş dedi..şimdi alırsam iz kalır bunalıma girersin dedi..ben o kdar süre bekleyemem..lazerle aldırmak istiyorum bir an önce ..lütfen yardımcı olun bana.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  söylediklerinizin akla mantığa sığar tafaı yok,tek izahi yanlış anlamış olmanızdır.ne kadar erken tedavi ettirirseniz o kada kılay olur
  doğru teknolojile farkedilir iz kalmaz
  gelirseniz en uygun yöntemlerle alırız.

 37. serap

  mrb hocam benim dudağımın üst tarafında biraz büyük doğum lekesi var lazer olabilirmi veya ameliyat sonrası iz kalırmı iyileşme süresi ne kadar birde ücretini sorabilirmiyim cevap verirseniz sevinirim ilginize….sevgilerle
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazerde farkedilir iz kalmaz,ameliyatta belirgin iz kalır

 38. Fehmi

  Hocam Cumartesi günleri gelebiliyor muyuz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet gelebilirsiniz.

 39. Ferıde

  Meraba hocam benim yüzümde 17 tane ben var ama iki tanesi et ben hafiften bana altın suyu ile tafavi önerdiler adıyaman kahta da siz ce böyle bişey varmı acaba?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  altın suyuyla ben tedavisi bana hiç inandırıcı gelmedi,bizde ürün yok

 40. irem

  Günaydınlar Doktor Bey. Ben 16 yaşındayım bebekken hiç birşey yoktu fakat sonra ben belirdi ve ben büyüdükçe o da büyüdü. Çok takiyodum ve geçen yıl yaz tatilinde aldirdim. Amaeliat oldu Doktor sıfır iz demişti ama suan da içten ben gelmeye basladi bile 🙁
  Iz duruyor yardimci olursaniz sevinirim..
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Cerrahi mudahalelerde sıfır iz diye bir şey yok az da olsa iz kalır,ben tekrarladıysa aldırabilirsiniz.

 41. Furkan

  Hocam merhaba, ben 14 yaşındayım, bazı yerlerde bişeyler okudum renkli gözlü açık tenli ve çok beni olan kişilerin kansere yakalanma riski yüksek diye . Bu doğru mu çünkü bende tam olarak öyleyim ve özellikle kollarımda ve vücudumda çok fazla ben var ve beni çok rahatsız ediyor ve tahminimce çoğu sonradan oldu ne önerirsiniz??
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  önemli bir sıklığı olmasa da dediğiniz doğru
  tedavi olarak riskleri ortadan kaldırabilirsiniz

 42. polat

  merhaba hocam benim yüzümde 8 tane ben var çok rahatsız oluyorum aldırmak istiyom bide nekadar üçreti bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  8 ben için toplam 900 tl ödersiniz

 43. oguz

  hocam benım yuzumdee nokta seklınde 15 tane normal ben var ucretı ne kadar olur ??
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  ilk ben 200 eklenen her ben 100 tl

 44. Cagatay

  Hocam yüzünde yaklaşık 7.5 mm çapında bi ben var beyaz bi ben et beni aşırı sıkıntı çıkarıyor görsel açıdan sinir oluyorum doktora gittim keseriz bıçakla dedi sonra dileriz dedi ben de korktum gidemedim buharlaştırma ve ya lazer istiyorum kocaelideyim
  Kocaelide ben aldirabilecegim bi yer varmıdır on edebileceğiniz ve kaç TL olur lazer – buhar ayrı ayrı 1 tane ben var
  Op.Dr.Atilla KAYA
  et beni ise buharlaştırma yöntemleri ile tedavi edilebilir.farkedilir bir iz kalmaz.kocaelide önerebileceğim bir yer yok.ücretler için http://www.ideaklinik.com/tedavi-ucretleri.html adresine bakabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ben Tedavisi © 2004-2018
Sahibi:
Doğa Niyazi AKÇA
info@doganiyaziakca.com

Yönetici Webmaster
Ahmet ENGİN
webmaster@doganiyaziakca.com