Ben Tedavisi İçin Randevu Oluştur Ben Aldırma Ücretlerini Gör

Ne kadar iz bırakır
Tedavi konusunda en çok sorulan sorulardan biride,  tedavisinde iz kalır mı? sorusudur, vücudu kaplayan cildin yaralandığı her tür doku travması mutlaka iz bırakarak iyileşir. Burada önemli olan tedavi sırasında nasıl bir yaralanmaya sebep olunduğudur. Diğer bir deyimle tedavide kullanılan yöntem ve bu yöntemin nasıl uygulandığıdır.Değişik teknoloji ve yöntemlerle yapılan 5 farklı yöntemde geride kalan iz miktarı çok değişik düzeylerde olur. İz kalmasında kullanılan yöntem kadar benin yapısı kadar, tedaviyi uygulayan kişinin bu konudaki tecrübesi de önemlidir.

Farka şaşıracaksınız
Ekli fotoğraflarda birbirine benzer yöntemlerle tedavi edilmiş iki farklı hastanın sonuçlarını görmektesiniz. İlk resim farklı bir klinik yada hastanede yapılmış bir ben tedavisine ait, kliniğimizde yapılmaması nedeniyle, öncesi görüntülerine ulaşamadık. Altta yer alan 2 resim ise IDEA Klinik ben tedavi merkezinde buharlaştırma yöntemi ile yapılmış, izden eser kalmamıştır.

Ben Tedavisi İz

Farklı bir klinik yada hastanede yapılmış ben tedavisi

 

Ben Tedavisi

Ben Tedavi Öncesi

 

ben tedavi sonrası

Kliniğimizde buharlaştırma yöntemi ile ben tedavi sonrası izden eser yok.

Buharlaştırma yöntemiyle tedavi
Kliniğimizda buharlaştırma yöntemiyle ben tedavisi yapılan hastanın öncesi ve sonrası görüntüleri dikkatle incelendiğinde o kadar büyük bir ben olmasına rağmen ferkedilir bir iz kalmadığı görülmektedir.Diğer hastanın öncesi görüntüsü olmadığı için eklenememiştir ancak öncesi ne kadar olursa olsun tedavi sonrası izin çok abartılı ve çok dikkat çekici olduğu görülmektedir.Bu şekilde sonuçlanan tedaviler hastalarda pişmanlığa sebep olmaktadır.

Benleriniz varsa ve bunlardan rahatsızsanız nasıl ve ne kadar büyük ben olursa olsun fark edilmeyecek kadar hafif bir izle tümünden kurtulabilirsiniz. Araştırmanızı yaparken sadece yöntemi değil yöntemin nasıl kullanıldığını ve uygulayıcının bu konudaki birikimini sorgulamalısınız.

3 Comments

Add a Comment
 1. yanagımda ben ve lekeler var tedavısı mumkunmu
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  İlaçla yok ama alınabilir,görmek lazım.

 2. MERHABA DUDAGIMIN ÜZERİNDE BEN VAR CİLDİYEYE GİTTİM TEHLİKESİ OLMADIĞINI SÖYLEDİLER FALAT PLASTİK CERRAHA GİTTİĞİMDE ALAMAYACAGINI VE İZ KALACAGINI SÖYLEDİLER BANA BU KONU HAKKINDA FİKRİNİZİ SÖYLERMİSİNİZ.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ameliyatla alınırsa çok iz kalır.ama teknolojik yöntemlerle alınırsa benin büyüklüğüne göre farkedilir pek bir iz kalmaz.info @ ideaklinik.com ye fotoğraf gönderin değerlendirelim

 3. daha önce ameliyatla aldırdığım benden ciddi iz kaldı. o izin alınması mümkün mü?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  İyi sonuç almak zor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ben Tedavisi © 2004-2018
Sahibi:
Doğa Niyazi AKÇA
info@doganiyaziakca.com

Yönetici Webmaster
Ahmet ENGİN
webmaster@doganiyaziakca.com