Ben Tedavisi İçin Randevu Oluştur Ben Aldırma Ücretlerini Gör

Hani hep söylenir ya pürüzsüz bir cilt için yapmanız gerekenler vs işte ben problemide bazen kişide sağlık sorunu bir yana estetik yönden rahatsızlığa neden olabilmektedir. Hele birde burun ve çene bölgesinde meydana gelen, zamanla büyüyerek daha belirgin hale gelen türler zamanla kanserleşebileceği kesinlikle unutulmamalıdır. Kanserleşme riskini ortadan kaldırmak gerekse estetik sorunu düzeltmek için en mantıklı ve bilimsel yaklaşım var olan beni tedavi edilmesidir. Yani kabaca bir deyimle alınmasıdır.

Çene Bölgesinde Ben Tedavisi
Çene bölgesi gibi yüzün görünür alanındaki benlerin tedavisi en az iz kalacak şekilde yapılmalıdır. Bu durumda tedavi öncesi kişi tedavi süreci ve yöntem hakkında mutlaka bilgi sahibi olmalıdır. Çedende ameliyatla ben tedavisi var olan ben’den daha çirkin bir görünüme sebep olabilmektedir. Bu sebeple çene bölgesindeki benler kesinlikle ameliyatla alınmamalıdır. Peki nasıl yapılmalı ve nelere dikkat edilmelidir.

Ben Tedavisinde İleri Teknolojik Cihazlar
Fark edilmeyecek kadar iz bırakan ileri teknolojik cihazlarla yapılmalıdır. Öyle ki beni ameliyatla aldırdığınızda oluşan iz sebebiyle aldırdığına pişman olan insanlar da vardır.

Çenede Ben Tedavisi Görüntüleri
Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi doğru tedaviyle yapılan ve tedavi sonrası fark edilir bir iz kalmamaktadır. Kalan izi görebilmek için çok yakından dikkatli bakmak gerekir.
Ameliyatsız tedavilerde iz kalmaması gibi önemli bir avantaj yanı sıra yara bakımı, pansuman, kanama, iltihaplanma, dikişlerin açılması gibi sorunlarda yaşanmaz.

Ben Tedavi Merkezi
Aşağıda görülen çenede ben tedavisi IDEA kliniğinde yapılmış olup, ameliyatsız yüksek teknoloji cihazlar yardımı ile yapılmıştır.

cenede-ben-tedavi

2 Comments

Add a Comment
  1. Benin uzerinde kil varsa aldirila bilir mi(not et beni degildir)
    Op.Dr.Nizam KURTDERE
    evet alıyoruz

  2. hocam çenem de ve alnımın tam ortasında kabarık olmayan ben var alınabilirmi
    Op Dr Nizam Kurtdere
    alınabilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ben Tedavisi © 2004-2018
Sahibi:
Doğa Niyazi AKÇA
info@doganiyaziakca.com

Yönetici Webmaster
Ahmet ENGİN
webmaster@doganiyaziakca.com