Ben Tedavisi İçin Randevu Oluştur Ben Aldırma Ücretlerini Gör

Tedavi olacak kişilerin aklını karıştıran bir çok soru vardır. Bu soruların neredeyse tamamı bilimsellikle ilişkisi olmayan ve halk arasında konuşulan konulardır. Bunlardan biri de göze yakın benlerin tedavisidir. Neredeyse hastaların tamamında aynı tereddüt görülmektedir. Gözüne 3-4 cm mesafedeki benin tedavisinden bile çekinen hastalar vardır. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi kirpikteki ben bile sorunsuz bir şekilde tedavi edilebilmektedir.

Kirpik Bölgesinde Ben Tedavisi
Kirpikteki bu tür oluşumların tedavisi çok dikkatli yapılmalıdır bu dikkat göze zarar verme ihtimali sebebiyle değil kirpik köklerine zarar vermemek içindir çünkü dikkatsiz yapılırsa benin olduğu bölgedeki kirpikler zarar görüp çıkmayabilir. Kirpik sorunu yaşamamak için ben fazla büyümeden tedavi edilmelidir.

Kirpikte ben

Kirpikte ben tedavi öncesi

 

Gözde ben

Tedavi sonrası muhteşem görünüm

Göze Yakın Ben Tedavisi
Özetle ben göze ne kadar yakın olursa olsun başarıyla tedavi edilebilir ve uygun yöntemle hiç iz kalmaz ve göze hiçbir zararı olmaz. Yukarda görmüş olduğunuz resimler IDEA Klinik ben tedavi merkezinde yapılmış olup tüm hastalarımız gibi hastamız memnun kalmıştır. Operasyonu Op. Dr. Atilla KAYA gerçekleştirmiştir. Aşağıdaki soru ve yorum formundan soru ve görüşlerinizi iletebilir, aynı şekilde Atilla bey’in size verdiği cevapları görebilirsiniz.

29 Comments

Add a Comment
 1. 05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim
  Op.Dr.Atilla Kaya

 2. Gözümün içinde ben var görüntü olarakda rahatsızım ve büyüyor aldırmak istiyorum

 3. göz doktoruna gitmalisiniz

 4. mrb hocam gözümün kenarinda kücuk benler var boyutu cok kucuk ama ben rahatsiz oluyorum lazerle yakilirmi iz kalirmi lazerle yapilinca

 5. göz çevresindeki benlerin tedavisinde en iyi yöntem RF yada Plazmadır.farkedilir iz kalmaz
  Op.Dr.Demet ağras

 6. Hocam benim 12 yaşımda gözümün yanından başlayıp geniş kahverengi bir leke oluştu. 4 yıl önce gittiğim Cildiye doktoru bunun sonrada oluşan bir ben olduğunu ve tedavisinin olmadığını söylemişti. Şimdi tedavi edilebilir mi? Numara verirseniz Resim de atabilirim.

 7. 05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin,değerlendirelim
  Op.Dr.Atilla Kaya

 8. Hocam,benim gözümün 1 cm altında yirmili yaşlarda oluşan küçük bir yağ bezesini sıkmam sonucu oluşan kahverengi,kabarık bir ben var.Sonrası için sorunsuz alınabilir mi bu ben?

 9. 05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim
  Op.Dr.Seher Şirin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ben Tedavisi © 2004-2018
Sahibi:
Doğa Niyazi AKÇA
info@doganiyaziakca.com

Yönetici Webmaster
Ahmet ENGİN
webmaster@doganiyaziakca.com