Ben Tedavisi İçin Randevu Oluştur Ben Aldırma Ücretlerini Gör

Kanserleşme ihtimali yüksek olan benler.

Her ben kanserleşme ihtimali vardır ama koyu renkli benlerin tedavi edilmemesi halinde kanserleşme riski cilt rengindeki benlere kıyasla daha yüksektir.Ancak cilt rengindeki benlerdede kanser görülebilir.

Kanserleşme riski sıklık sırasına göre
Aktinik keratoz
Boven hastalığı (boven disease)
Kerato akantoma

AKTİNİK KERATOZ

Solar lentigo ve solar keratozda denilir hepsi aynı hastalığı tanımlar. Güneş gören teraslarda (alın, burun üstü, elmacık kemiklerinin üstü) daha sık görülür yıllar içerisinde güneşin zararlı ışınlarının sebep olduğu bir hastalıktır. Tedavisi yapılmazsa 1/5 oranında kötü huylulaşma görülür, Kanserleştikten sonrada tedavisi % 100 e yakın ihtimalle yapılabilir.

Tedavisinde

 • Radyo frekans
 • Elktrokoter
 • Ameliyatla alma
 • Dondurarak tedavi (krio) kullanılır.

Ben Kanseri

BOVEN HASTALIĞI

Sık görülen cilt kanseririn dildin orta tabakasındaki şeklidir, genellikle kırmızımsı leke gibi görünür.net sınırları olmayan yapılardır. Erken dönem kanser olarakta kabulş edilir.Diğer ben türleri gibi daha çok güneş gören vücut alanlarında rastlanır.

Tedavisinde

 • laser
 • Cerrahi tedavi uygulanır.

Ben Kanserleşmesi

 

KERATO AKANTOMA

Diğer benler gibi çıkıntılı olur ancak tepesinde yara (ülser ) hali oluşur,orta yaş üstü erkeklerde daha sıktır en çok görüldüğü yer burun kenarlarıdır. Kendi haline düzelme ihtimali olsada kesin teşhis amacıyla cerrahi olarak çıkarılması daha doğru bir yaklaşımdır.

 

Kanserleşen Benler

Kanserleşmiş benin tedavisi ben tedavisi gibi yapılır

Riskli Benler
Bu guruba sokulacak olanlar aslında kanser değildir, kötü huylulaşma riski çok düşüktür ama vardır. Siyah renkli olanlar güneşin zararlı ışınlarını açık renkli olanlara kıyasla daha fazla emer ve daha fazla zarar görür. İşte benin rengi koyulaştığı ölçüde riskleri de artar. Bu sizi tedirgin etmesin koyu renkli olanlarda bile risk oldukça düşüktür. Siyah ve kahve rengi olanlarda yüksek, ten rengi veya kırmızılarda çok düşüktür. Buradaki riskin yüksekliğini yanlış değerlendirmemek gerekir. Bir benin kanserleşerek hastayı bundan öldürme ihtimali herhangi bir kişinin yıldırım düşmesi sonucu ölmesi ihtimali kadardır yani bunu panik haline getirmemek gerekir.

97 Comments

Add a Comment
 1. öznur

  mrb.benim yüzüm birçok benler var 3 tanesi küçük et beni şeklinde iz kalmadan hangi yöntemle aldırmalıyım lazerlemi ameliyatlamı birdaha çıkmaması için…lazerle alınursa tekrar çıkarmış diyolar doğru mu….aldırdıktan sonra kaç ay güneşe çıkmamalıyım…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazerle tedavi sonrası tekrarlamaz bunun aksini söyleyenin lazeri yok demektir 🙂
  bene sınırlı çalışıdığı için güneşe çıkabilirsiniz.

 2. nazikar

  hocam benim vucudumda kırmızı benler çıkmaya başladı ilk önce küçük sonrada büyüyolar daha yeni farkettim ilk önce sırtımda çıktı doğumdan sonra vucuduma yayıldı msn cevp yollarsanız sevinirim hocm şimdiden teşekkürler 🙂
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazerle hepsi yok edilebilir.

 3. Doğukan

  Doktor bey Burnumda sağ tarafında küçük bir ben vardı, ama şimdi çapı birazcık
  büyüdü aldırabilirmiyim aldırırsam tekrarlarmı rengi çok koyu değil açık kahve
  renk de büyümesi beni endişelendirmeli mi ? teşekkürler saygılar.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  aldırırsanız tekrarlamaz aldırmazsanız giderek büyür ,görsellik dışında sorun olmaz.

 4. Mehmet

  Slm hocam benim sol yanağım 3 tane ben var benlrn rengi kahve. Benlerden rahtsz olmuyrm ilerde kansr olma riski varmı bilgi verrseniz sevnrm…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet kanser olma riski var ama bu kanserden ölme ihtimaliniz yıldırım düşmesi sonucu ölme ihtimalinizden çok az. 🙂

 5. Dogukan Karatas

  Merhaba. Burnumun ucunun sol tarafinta iri bir nohut büyüklügünde ben var… Görselik acisindan beni rahatsiz ediyor.. Özelikle cocuklarin cok dikkatini cekiyor..Zaman zaman bu durumu cok kafama takiyorum.. Aldirma konusunda cok kararsizim. Yasim 39 , bu iri beni aldirmanin riskleri varmidir. Aldirtiktan sonra belirgin bir iz kalirmi.. Ben aldirtiktan sonra kötü vakalarla karsilasma durumlari varmidir?
  Kalin saglicakla, saygilar…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  aldırmanın değil aldırmamanın riski olabilir,olmayan şeyin riskide olmaz 🙂
  belirgin iz kalmaz
  kötü huylu olsada yine aynı şekilde tedavi ediyoruz

 6. özlem tanrıverdi

  sağ kaşımın içinde sonradan oluşan ve yaşım ilerledikçe büyüyen bir et beni var.aldırmak istiyorum fakat alınan yerden kaş çıkmayacağını ve belirgin bir iz kalacağını söylediler.o bölgeye daha sonra uygulanabilecek bir yöntem var mı acaba estetik açısından.cevaplarsanız çok mutlu olurum doktor bey.şimdiden teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  onu söyleyen daha önce kaş içinden ben almamış demekki 🙂
  uygun teknikle iz kalmaz,tabi şu an orda kaş varsa

 7. CİHAN

  hocam iyi günler alınan bir benin iyleşme süresi ne kadar acaba?sizde elektirokoter yaptırmıştım hala deri rengini almadı 3 ay oldu normalmidir?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  normal deri rengini alması tamamen kişiye bağlı bir durum uzun sürebilir ama mutlaka etraf rengiyle eşitlenir

 8. nurcan

  merhaba hocam benimde başımda ve gözümün altında et beni var ve ben bundan çok rahatsız oluyorum.aslında kötü durmuyomuş ama ben kurtulmak istiyorum ameliyatla aldırcam büyük ihtimal ama gözümün altında iz kalmasında korkuyorum çok aşırı iz kalır mı.yada nasıl bir tedavi gerekli aldırmadan başka.sizin yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ameliyatta benin çapının 2 katı uzunlukta iz kalır diğer tedavi seçeneklerini araştırın

 9. onur

  yüzümde 5-6 tane nokta ben var.bunların maliyeti ne kadardır ? hangi ben aldırma yöntemiyle en kısa zamanda alabilirsiniz ? kaç günde lekeler geçer ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hangi yöntemle yapılacağına görünce karar veririz,fiyatta yönteme göre değişir,sayfadan kabaca hesaplayabilrisiniz.

 10. onur

  peki bu noktaların alındıktan sonra kansere dönüşme ihtimali olur mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  noktalar alındığı için artık olmayacak,olmayan şeyin kansere dönüşme ihtimalide olamaz

 11. ildeniz can

  slm hocam benım 16 aylık bı oglum var sol yanagında dudagın kenarında damara baglı kırmızı ben var halk arasında çilek beni denırmıs bu bene 3 yasında lazer ıle alınacagını soledıler fakat cocugum buyudukce ben de buyuyor bazen ustu hafıf kabarıyor sankı sadece kan birikintisi gıbı goren yandımı dıyor ve rahatsız oluyoruz acıkcası bu durumdan ve kılcal damarlar ne tarafa gıderse kırmızı sekılde belırgın oluyor damarlar ınce sekılde ben de o tarafa dogru yonelyor acaba bu ben ılerıde ne gıbı sorunlar getırır basımıza lazer ıle amelıyatı var ama amelıyattan sonra bısey olurmu lutfen acıl cvp ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ ideaklinik.com ye resim gönderin değerlendireyim

 12. ayhan türkmenoğlu

  merhaba hocam benım 15-16 yaslarında kardeşim var bacagında boven hastalıgına benzer şekılde yaraları(kaşıma sonrası oluşdu) oluşdu ve şimdi ise vucunda ve kollarında yenı kırmızı lekeler olusuyor cilt doktoru ile görüşdük;sıkıntıdan çıktını söyledi bizlere bu hastalıgı araştırdıgımdan kanser oldugu okudum yardımcı olun doktor bey gerçekten çok korkuyorum bu hastalıgın tedavisi varmı bu konuda yardımcı olursanız sevininirim şimdi den tesekurler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  burdan yardımcı olamam takipte olmalı

 13. Osman

  İyi Günler Ben Salı Günü ben aldıracağım ancak kafama bısey takıldı beni aldırdıktan sonra ben eyer tehlıkelı cıkarsa bısey olurmu yoksa alınması dahamı ıyıdır ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tehlike varsa ben alınırken tehlikeside uzaklaştırılmış olur

 14. yusuf

  Sayın hocam; benim babamın yanağında (elmacık kemiğinin üzerinde ) büyüyen bir ben var. şuan nohut büyüklüğünde koyu renkli. cildiye doktoruna gösterdik cerrahi müdahaleyle alınması gerekiyor dedi. ben daha önce kliniğinizde fisür operasyonu geçirmiştim. çok memnun kaldım. o yüzden size göstermeyi düşünüyrum. bu benin iyi huylu olup olmadığı tanısına varılabilrimi? tedavi olarak lazer le alınabilir mi? saygılar….
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kötü huylu olabileceği muayeneyle tahmin edilebilir,şüphe varsa biopsi alınır ve incelenir.ameliyatsızda tedavi edebiliriz.

 15. selime

  oğlumun bebekliğinden beri koltuk altında bir ben var oğlum şu an beşbuçuk yaşında ve beni de büyüdü.beni nohut büyüklüğünde üzerinde açıklı koyulu nokta şeklinde kabarcıklar var.şimdiden teşekkür ederim hocam…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  tedavi edebiliriz.

 16. yavuzz

  boynumun sol tarafında koyu kahve ben var 1cm gibi ara sıra kaşıntı oluyor pürüzlü ara sıra da kabuk atıyor ayrıca sırtımın ortasınsa gittikçe büyüyen mantarımsı bir ben var 1 sene içinde göbek ve göğüs tahtasında da ufak boyda mantarımsı benler çıktı sırtımdaki benin aynısı aynı yerde babamda da vardı ırsi olma ihtimali var mı 48 yaşındayım tedavi gerekir mi ırsi midir saygılarımla
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gözünüzün rengi gibi aktarılmış olabilir,tedavi sizin isteğinize bağlı

 17. murat

  slm hocam benim problemim sırtımda kollarım da gögüs bölgemde diplastik benlerim var güneşten mi ailevi mi bilmiyorum ama 3 doktora gittim hepsi de baktı fakat sonuc bulamadı dermoskopi ile bakılıp kontrol altında tutulmalıymış kafam çok karışık bunlarda kanayan renginde değişen benim yok fakat sayıları fazla sizce cilt kanserimiyim ? ilginize tşk ederim .
  Op.Dr.Atilla KAYA
  neden takip ederler anlamıyorum tedavi olun kurtulun bence
  kanser şüphesi olsaydı alırlardı.

 18. caner

  mrb hocam benim sol gözümün dıştan üst kapağından elmacık kemiğinin altına kadar uzanan doğuştan bir ben var. ben çok küçükken babam aldırmaya götürürken doktor babama izin vermemiş ALLAH vergisi deyip aldırtmamıştı. şimdi yüzümde kocaman bir leke ve gittiğim her yerde dikkat çekiliyorum ve bu da beni çok rahatsız ediyor. benin rengi saf siyah üste hep kıllanıyor makasla alıyorum. sert birşey çarptığında diğer tarafa göre çok acı çektiriyor bana. altı sert iltihap gibi sanki…
  hocam sizden isteğim bana yardımcı olup beni bu şeyden kurtarmanızdır…
  saygılar…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gelirseniz değerlendiririm

 19. NURDANEM

  SAYIN HOCAM BENİM YÜZÜMDE BURNUMUN ÜSTÜNDE YOGUN OLMAK ÜZERE YÜZÜMDE ÖNCE KIRMIZI SONRADAN KABUKLU PÜTÜRLÜ LEKELER VAR GİDEREKTE ÇOGALIYOR BUNLARIN KANSERLEŞEN LEKELER OLDUGU SÖYLENDİ ÇOK KORKUYORUM NE OLUR YARDIM EDİN SOSYAL GÜVENCEM MEMUR EŞİYİM YAŞIM 53 BEYAZ TENLİYİM SAYGILARIMLA YER ANKARA
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kırmızılarda kanserleşme riski çok düşük

 20. Engin

  merhaba hocam sırtımda bir ben cıktı önce yara gıbıydı sımdı ise ben halı aldı.bunun bi riski var mıdır
  Op.Dr.Atilla KAYA
  önemli bir riski yok

 21. Erdal

  Hocam Merhaba, benim kalça bölgemde küçük bir et beni var cilt renginde, üstüne oturduğum zaman herhangi bir rahatsızlık duymuyorum ancak bunun bir zararı olurmu mesela benin ezilip kanserleşmesi gibi böyle bir sorun olurmu ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır zararı olmaz

 22. murat

  hocam merhaba sırtımda sol boynuma yakın yerde sivilceye benzetmiştimfakat dikkatli baktığımda kırmızı bir ben çıktı..zararı varmıdır yada kanser riski taşırmı ? sivilce sanıp sıkmaya çalıştım acaba ondanmı etrafı kızardı baya?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kırmızı benlerin kanser riski yok diyecek kadar az

 23. murat

  cevap verdiğiniz için teşekkür ederim hocam bugün tekrar kırmızı bene baktığımda üstünde beyaz nokta olduğunu gördüm sivilce ucunda olan beyaz uc gibi zararı varmıdır
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır zararı olmaz

 24. fatma

  slm hocam bnm benlerim git gide artmaktadır bunu önlemenin yolu yokmudur.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  önleyemezsiniz,güneş koruyucuyla geciktirebilirsiniz.

 25. furkan

  Merhabalar,benım ailemdede gorulen sirt ve gogus kisminda 10 ile 20 arasinda kucuk kucuk kirmiizi renginde lekeler var kanser riski tasir mi onu merak ediyorum.simdiden Teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  hayır riski yok diyecek kadar az

 26. Burcu Gül

  Yaşım on yedi sag yanagimda rahatsiz oldugum bi benim var yasim aldirmak icin sikinti olurmu aldirdiktan sonra tekrar cikma ihtimali var mi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sıkıntı olmaz
  1 aylık bebeğe bile uygulayabiliyoruz

 27. defne ateş

  sayın hocam benim burnumda bitane ben ve ben ondan rahatsızdegilim ama çirkin gözüküyor nefret ediyorum ondan ama yinede allahıma şükürler plsun bazılarındakilerden daha iyi ve ben hala halimden memnun degilim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  isterseniz tedavi edilebilir

 28. ridvan

  Mrb hocam benim göğsümun alt tarafinda kahverengi ustunde noktaciklar olan ciger gbi cikti. Kabardi birazda. Bunun kanser riski varmidir ? Gittigimiz doktor tam net birsey demedi patoloji ye parca gondermek istedi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her benin kanserleşme riski var ama kafanıza yıldırım düşmesi ihtimalinden daha az

 29. mehmet

  merhaba hocam 30 yaşındayım ve sırtımda siyaha yakın renkte 20 ye yakın ben var muayene oldum zararsiz oldugunu ve takip edilmesi gerektini söylediler sizce bir zararı varmıdır..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  benin zararlısı olmaz risklisi olur koyu renkli olanlar daha risklidir ama bu risk önemsenmeyecek düzeydedir. benleri aldırarak o düşük riski de ortadan kaldırabilirsiniz.

 30. mehmet

  çok teşekkür ederim hocam ama ben sayısı çok olunca aldırmak zor olurmu..
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  hayır hepsini dakikalar içinde alabiliyoruz

 31. derya

  merhaba boynumda et benleri vardı kriyo yaptılar iki hafta sonra gel dediler gittim yıne yaptılar ufak benler düşmüştü ama sağ tarafta bir tane ben 2. seanstan bir kac gun sonra kanadı ve şişti sonra kabuk tuttu yarısı düştü. bugun 3 seansa gittiğimde doktor enfeksiyon olabılır dedi diğerlerinden farklı görünüyor eger yara gibi olursa tendürdiyotla sil dedi ve yıne gaz sıktı. şuan sanki çıban,sivilce gibi kabarık duruyor.. sizce önemli birşey olabilir mi 4. seansı beklemelı mıyım

  Op.Dr.Nizam KURTDERE

  önemli bir şey olduğunu sanmıyorum
  krio bu tür sorunlara sebep olabiliyor buharlaştırma yöntemini araştırın

 32. hilal uçan

  26 yaşındayım.oğluma hamileliğim sırasında kafamın içindedahaönce varlığından habersiz olduğum doğum lekesi gibi olan et benim büyüdü. 2010 yılında ameliyat oldum fakat tamamı alınmadı. coompuent nevüs denilldi. tekrar amelliyat olmak istemedim tamamının allınması için. kötü huyluya dönüşürmü. ikinci kez hamile kalmak büyümesine kötüye dönüşmesine neden olurmu. çok korkuyorum lütfen yardım edin

  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  buharlaştırma yöntemi ile tedavi olun tüm bu tereddütlerden 1-2 dkikada kurtulun

 33. Gürçay

  hocam daha yeni farkettim sırtımda mercimek kadar kırmızı yada deri renkli ben varmış ben onu sivilce tarzı birşey zannettim ve uğraştım biraz uzattım acaba kanser olma riskim varmı?
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  var ama çok düşük

 34. Serap

  Hocam annemin göğsünün altında siyah üstü pütürlü ben çıkmıştı geçen sene. Doktorun verdiği kremi kullandı annem ve söndü kayboldu. Bu yaz tekrar çıktı terledikçe ve kaşıdıkça daha da büyüdü. tekrar o kremi sürmeye başladı ve kış ayına girince oldukça küçüldü ve artık kaşınmıyor. ilerde bu ben anneme bi sıkıntı yaratır mı? doktorlar cerrahi yöntem önerdiler ama çokta gerekli değil dediler. Sizce ne yapmalıyız? Şimdiden teşekkür ederim.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Tarifle cilt lezyonlarını tanımlamak zor,muayene sonrası yorum yapılabilir.

 35. cenk demir

  Hocam Merhaba,
  27 yaşındayım.bundan 5 ay önce saçlı derimden yakma yöntemiyle 2 tane ben aldırdım…ancak sonrasında yine saçlı deride başka bir ben keşfettim.Vücudumda et beni yok ancak , saçlı deride sonradan “ben” çıkması sık görülür mü , bu beni biraz tedirgin etmekte
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Saçlı deride veya başka bir yerde ben çıkabilir,önemli olan bunun büyüme hızı,şekil ve renk değiştirmesi ve görünümüdür.Şüpheli ben ise alınır ve patolojide incelenir.

 36. hülyazehra

  hocam merhabalar benim boyun kısmımma 4 tane et beni var sağ boynumdakinin üzerinde siyah ya da koyu kahverengi nokta gibi lekeler oluştu çok korkmaya başladım korkudan doktora bile gidemiyorum acaba kansermidir
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Korkmak yerine doktora görünüp gerekenin yapılması lazım,kanser ihtimali çok düşük ancak şüpheli benleri alıp patolojide inceletiyoruz.

 37. berker

  Kotu huylu beni tarif eden maddelerin hepsi mi birarada oldugunda kotu huylu olma ihtimali vardir.yoksa 1 tanesi bile olsa mesela kasinma olsa bile kotu huyluya yakindir diyebilir miyiz?
  Esim 27 yasinda bugun sirtinda bir beni vardi aldirdik hamilelik surecinde büyümüş bir bendi.
  Simdi negatif biri olarak bakmadigim site kalmadi ve icim de iyice karardi kotu huylu olup olmafigi konusunda.Dermatolog iyi huylu gibi duruyor dedi ama aldirmamizi onerdi tabiki.hizlica karar verdik aldirdik. Simdi icim icimi yiyor.Sirt bolgesindekiler risklidir yaziyor bi yerlerde. Esiminki 5mm ye yakindi capi.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Benlerin şüpheli olması kanser olduğu anlamına gelmez,incelenmesi gerektiği anlamına gelir ve bunların çok azı kötü çıkar.(yaklaşık binde biri)

 38. fatma zehra

  merhabalar hocam benim sag bacagımın diz kapagının iç sol tarafında nohut büyüklüğünde ben var fakat onun ben bile oldugunu bilmiyorum sürekli yara gibi kabuk baglıyor ve sonra kopuyor ama hep orda bunun için endişelenmelimiyim bazen çok kaşınıyor açıkçası korkuyorum
  Op.Dr Adil Altınsoy
  Çok endişeye gerek yok ama alınması daha sağlıklı olur

 39. Leyla

  Hocam benim kalçamda doğuştan beri bir ben var kahverengi ama şuan çok küçük bi şekilde şişti oturunca ağrı oluyor çok hafif bu nedir?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Görüp değerlendirilir, gerekirse alınır ve mikroskop altında incelenir.

 40. isimsiz

  Hocam benm göbeğimde et beni var mercimek büyüklüğünde bugün kanadı biraz incelediğimde üstü kabuklanmştı çok korktum kötü bşy olabilrmi bu
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  RF ile 1 dakikada kolayca alınıp mikroskop altında incelenir ve ne olduğu kesin öğrenilir.

 41. ayşe

  merhaba hocam sırtımda siyah bir ben vardı ve jilet yanlışlıkla takıldı üstünden biraz kesildi birazda kanadı bir sorun olur mu
  Op.Dr.Adil Altınsoy(proctoloji Uzmanı)Ankara
  Bir sorun olmaz.O beni kolayca buharlaştırabiliz

 42. Inci

  Hocam benim bacaklarimda ve govdemde kucuk kucuk kahverengi renginde lekeler var. Ben gibi. Ayni zamanda uzeri hafif pullu kabuklu gibi.elimle kazidigim zaman pul gibi lekelerin ustunde. Bu lekelerin yada benlerin kanserlesme riski varmidir?
  Op Dr Seher Şirin
  dermatolojiye görünün

 43. safiye

  belimde yumuşak kahverengi renkte ben var. bir risk var mıdır?
  Op.dr.Nizam Kurtdere
  kanser olup olmadığı muayene ile anlaşılabilir.tedavi olmanızda fayda var

 44. Kader

  Kalçamda tenimle aynı renkte olan bir ben vardı çok küçüktü ve bir gece de aniden büyüdü ve kırmızı renkte oldu çok acı veriyor hocam sizce tehlikeli midir çok endişe duyuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

 45. admin

  normalde acı olmaz ama iltihap oluşmuş olabilir.tedavi olmanızı öneririm
  Op.Dr.Atilla Kaya

 46. ali

  hocam merhaba. esimin sirtinda bir et beni var. 5 mm civarinda sanirim. uzerinde beyaz ve kalinca bir tuy ciktigini zannettik. fakat bu tuy zannettigimiz seyi cimbizla ezince pamuk gibi dagildi. bu nedir acaba.

 47. admin

  kliniklerimizde ben muayenesi ücretsiz,kliniklerimize gelip muayene olabilirsiniz yada 05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim.yada size en yakın kliniğimize şu linkten ulaşabilirsiniz.https://www.ideaklinik.com/iletisim
  Op.Dr.Seher Şirin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ben Tedavisi © 2004-2018
Sahibi:
Doğa Niyazi AKÇA
info@doganiyaziakca.com

Yönetici Webmaster
Ahmet ENGİN
webmaster@doganiyaziakca.com