Ben Tedavisi İçin Randevu Oluştur Ben Aldırma Ücretlerini Gör

Bu konuyu hazırlama nedenimiz sizlerden gelen sorular olup, özellikle en sık sorulan sualler arasında “Hangi benler alınmaz, hepsi alınabilir mi?” gibi sorular ön plana çıkmaktadır. Aynı şekilde aldırmak zararlımı şeklinde korkularak sorulan soruların cevaplarını net bir şekilde bulacaksınız.

Alınamayan benler

Tüm Benler Alınabilir!
Evet arkadaşlar bizler 3-4 çeşit olarak bilsekte görmediğimiz, yaklaşık 200 çeşit ben bulunmaktadır. Hatta bebeklerde görülen hemanjiom (Damar Beni) olarak tanıdığımız hastalıkta bir tür bendir. Bu nedenle tüm benler alınabilir, hatta alınması önerilmektedir. Çünkü alınmadığı taktirde sürekli bir tehlike riski içermektedir.

Ben Takibi Önerilebilir (Ciddiye Almayın)
Aslında benlerin çokta masum olmadığını gösteren bir diğer uygulama ise ben haritası dediğimiz bir sistemdir. Ben takibi işlemi ile vücudunuzda bulunan benlerin takibi gerçekleştirilmektedir. Yani bir nevi abonelik gibi düşünün siz sürekli kontrole gittikçe ödeme yapıyorsunuz. Bu bile aslında benlerin risk içerdiğini göstermektedir. Fakat ben takibi vs yerine en doğrusu risk içeren benlerden kurtulmanızdır. Çünkü benlerin alınması mümkün ve kolaydır.

Ben Aldırma Zararlı mı?
Evet arkadaşlar benlerin risk içerdiğini, alınabileceğini ve en doğru seçimin ise ben aldırma olacağını gördük, peki kafanıza takılan diğer bir soru ise ben aldırma zararlımı şeklinde olmaktadır. Ben aldırma zararlı mı? sorusuna cerilecek cevap tam tersi olacaktır. Çünkü aksine yararlı olup, bir sorun ve risklerinden kurtulma anlamına gelmektedir. Tabi ki dikkat edilmesi gereke ben aldırma yöntemi nasıl yapılacağıdır. Dikkat etmediğinizde pişman olacağınız sonuçlarla karşılaşırsınız.

Sakın Ben Ameliyatı Olmayın!
Çok eski bir tedavi yöntemi olan ameliyat ben aldırma için kesinlikle kullanılmaması gerekir. Çünkü ameliyat ile alınan benler yüz bölgesinde çok kötü bir görünüme neden olmaktadır. Oysaki kesinlikle gereksiz bir yöntem olan ben ameliyatı yerine ameliyatsız yöntemlerle sadece 10 dakika içinde görünmeyecek düzeyde bir iz ile alınır.

Ameliyatsız Ben Tedavi Yöntemleri Tercih Etmelisiniz?
Özellikle yüz bölgesinde yapılan ben ameliyatı çok ciddi iz kalmasına neden olmaktadır. Ameliyatsız yöntemler yapılan ben aldırma işlemi farkedilmeyecek kadar küçük bir iz kalır. O da zamanla cildin kendini yenilemesi ile kaybolmaktadır.

33 Comments

Add a Comment
 1. ben tedavisi ücretleri için şu linke bakabilirsiniz.https://www.bentedavisi.com/ben-tedavi-fiyatlari
  Op.Dr.Atilla Kaya

 2. yüzümde 3 tane et beni var. üzerinde kıl çıkıyor. kıl çıkması kötü huylu anlamına gelir mi. bir de üzerindeki kılları koparmayın deniyor bunun bir anlamı var mı. teşekkür ederim

 3. hayır gelmez.benlerinizi tedavi edebiliriz
  Op.Dr.Seher Şirin

 4. hocam benim vücudumda çok sayıda et beni var .beyaz renkli. aldırmak istiyorum
  hepsini aynı anda aldırabilir miyim

 5. hepsini aynı anda tedavi edebiliriz
  Op.Dr.Atilla Kaya

 6. devlet hastanesinde lazerle ben aldırmayı düşünüyorum mantıklı mı ?

 7. eğer laserle yapılıyorsa tedavi ettirebilirsiniz

 8. üstünde kıl olan benler de alınabilir mi?

 9. evet alınabilir
  Op.Dr.Nizam Kurtdere

 10. hocam benim yanağımda ben var siyah yanagımla aynı gibi yani et beni değil alınabilirmi ve devlet hastanesinde aldirmayı dusunuyorum iz kalırmı orada aldırırsam

 11. iz tedavi yöntemine bağlı.tüm yöntemlerde iz kalır.ama laser ve RF ile tedavi edilirse farkedilir iz kalmaz.
  Op.Dr.Seher Şirin

 12. Hocam kafamda ben var renk değiştiriyor gibi fark ediyorum aldirsam sorun olurmu

 13. hayır sorun olmaz.gerekirse patolojiye gönderebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ben Tedavisi © 2004-2018
Sahibi:
Doğa Niyazi AKÇA
info@doganiyaziakca.com

Yönetici Webmaster
Ahmet ENGİN
webmaster@doganiyaziakca.com