Ben Tedavisi İçin Randevu Oluştur Ben Aldırma Ücretlerini Gör

Radyo frekansla teknolojisi geliştirilmiş en son teknolojidir.Ben tedavisi konusuna yoğunlaşmış kliniklerde kullanılmaktadır.

Ciltteki kabarıklık uygulama anında tamamen kaybolur ve tekrar müdahale gerekmez.Tedavi kısa sürede ve tek seansta tamamlanır,kullanılan enerji acı vermediği için genellikle uyuşturmaya gerek duyulmaz.

Radyo frekans teknolojisine sahip kliniklerde ameliyatla alınması yöntemine hiç ihtiyaç duyulmaz çünkü ameliyat edilebilecek cilt hastalıklarının tamamı ameliyatsız bir şekilde yok edilebilir.

17 Comments

Add a Comment
 1. radyofrekansla beyaz benin boyu kadar bir iz mi kaliyor yoksa benden daha kucuk mu , bide yakildigi icin kabuk bagliyormu?
  tesekkurler,
  Op.Dr.Atilla KAYA
  3-5 gün kabuk olur
  benin çapı kadar alanda çalışılır

 2. Hocam merhaba ben öğretmenim .Vucudumda saysam 200 ün üzerinde irili ufaklı ben var ve çocuklarımın da özellikle yüzlerinde çıkıyor.Bu bir hastalık olabilir mi ?Ben genetik olarak çocuklara geçer mi?Osmaniye gibi güneşli bir ilde yaşıyoruz ,benlerin çoğalmasını engelleyebilir miyiz?Tedavi için gelsek ben sayısı çok olduğu için bir kolaylık sağlanır mı?SGK nın masrafları karşılaması için ne gerekli? Beni bu konularda aydınlatırsanız sevinirim.
  Op.Dr. Atilla KAYA
  İstanbula gelmeniz zor
  Park Hastanesinde Dr.Bülent Belevi var onla görüşün sorununuzu çözer

 3. hocam merhaba ,
  yüzümde 4-5 adet sonradan oluşan siyah ben var ve beni rahatsız ediyor.tedavi için devlet hastanesine gidebilir miyim işlem yapılıyor mu acaba ? yoksa özel hastane yada özel bir muayene ye mi gitsem.
  bilgilendirirseniz çok sevinirim.
  teşekkür ederim efsun
  Op.Dr.Atilla KAYA
  teknoloji kullanan yere gidin neresi olduğu önemsiz

 4. Hocam tekrar merhaba ,
  Peki bu kabarık olmayan siyah benlerden tamamen kurtulmak mümkün mü ? Hangi teknolojiyi kullanırsınız. Gelirken randevu almak gerekiyormu ? Birde kadıköyden nasıl gelebilirim. Bilgilendirirseniz çok sevinirim.
  Teşekkür ederim
  Efsun
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kabarık olmayan benlaerde lazer kullanıyoruz
  deniz otobüsüyle bakırköye gelin oradan yeşilyurta

 5. Hocam meraba
  yüzümde mercimek kadar iki tane koyu renkli ben var biraz kabarıklar radyo frekans yöntemiyle ben aldırma işleminin videosunu izledim fakat yüzümdeki benler elle o şekilde tutulabilir gibi değil sizce hangi yöntemle alınması daha uygun olur ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  gelirseniz en uygun teknolojiyle alabiliriz

 6. sayın hocam ben ızmır karşıyakada oturuyorum benım vucudumda ırılı ufaklı genel olarakda yuzumde burnumun yanında ve boyun ve vucut bölumunde oldukça fazlalar ama ben cerrahı mudaheleden yana degılım ,buharlaştırma yöntemızyle bu ben ve bencıklerden kurtulma olasılıgı nedır her hangı bır tehlıke olmadan ..bunu sormamın amacı teyzemın alın şakagında benı vardı alındıktan sonra kansere döndurdu ve vefat ettı-ış arkadaşım aya baş parmagı yanında vardı cerrahı mudahele sonrası 1 ay ıçınde kanı zehırlendı oldu ,,bundan dolayıda ben benlerın alınmasına sıcak bakamıyorumbu konuda yardımlarınızı beklıyor saygıları arzedıyorum…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  onlardaki melanomdur
  buharlaştırma ile tedavide bu güne kadar sorun yaşamadık

 7. hocam bu melanom denen hastalık ben alındıktan sonramı çıkıyor, diğer yazılarıda okuyorum ben alındıktan sonra melanom olduğunu öğrendik gibi,,ben alınmasıyla alakası varmı veya beni aldırmadan önce öğrenebilirmiyiz ona göre beni aldırabilirmiyiz nedir nasıldır biraz bilgi verebilirseniz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  melanom baştan beri melanomdur,sonradan melanomlaşmaz

 8. Hocam 5 aylık bebeğimde alt dudağınıda kapsayan 2*1 cm büyüklüğünde port yine lekesi var.bu şekildeki doğum lekelerinde deneyimleriniz oldu mu? Lazerle tedavisi mümkün mü, kaç yaşına kadar beklemeliyiz, tedavi sonrası İZ kalır mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sıkça fotoğraflayarak büyümesini takip edin çok az büyüyorsa bile hemen tedavi olmalı,büyümüyorsa önerilmez ama beklenebilir.
  lazerle tedavi edeviliriz iz kalmaz

 9. Hocam meraba benim yüzümde yaklaşık 15 tane nokta nokta benler var( et beni değil) surekli ciktigini hissediyorum ve artik rahatsiz ediyor hangi tedaviyi onerirsiniz zararlari varmidir
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  muayeneyle her ben için en uygun teknolojiyi belirliyoruz

 10. yanaklarımda yüzeysel koyu renkli ,siyah benler var.lazer v.s yöntemlerle aldırmak iz kalır kalır mı.bir de yazın aldırırsam güneş den dolayı iz kalırmı .
  LÜTFENNNNN CEVAP YAZARSANIZ SEVİNİRİM 🙂
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  farkedilir iz kalmaz

 11. Merhaba ben 15 yaşındayım burnumun altında sanırım köklü bi ben var ciltten de kabarık,mercimek büyüklüğünden biraz daha küçük.Bu verdiğim bilgilere göre sizce hangi yöntemle aldırmalıyım?
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  buharlaştırma uygun gibi ama geldiğinizde en uygun yöntemi seçeriz

 12. hocam 1 gün önce rf benimi yaktırdım kabarık olmayan orası biraz kapandı ama yanık gibi koyu renkli bişey var o ben mi yoksa kabuk mu ve o ne zaman gecer çünkü ben gibi duruyorda.

  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  kabuktur bir kaç günde düşer

 13. Hocam Merhaba,

  Vücüdümda cheery denen kırmızı ben ve diğer herkeste olan benlerden var. Birde kafamda saçlı deride et beni var.Ayrıca cildim hassas olduğu için çok fazla güneş lekesi var (özellikle kollarımda ve omuzlarımda). Bunların hepsinin tedavisi mümkünmüdür.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Güneş lekesi dışındakilerin tedavisi mümkün.

 14. hocam benim yüzümde nokta gibi 8 tane ben var siyah kabarık değil bunları lazerle aldırsam kızarıklığın geçmesi ne kadar sürer
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  1,5-2 ay.

 15. İyi günler hocam ben yaklaşık 1 sene önce İstanbul Bakırköy şubesinden buharlaştırma yöntemiyle ben aldırmıştım.Aynı bölgeden tekrar çıktı bir kez daha gittim.Aynı bölgeden tekrar çıktı.Diğer seanslara ücret almıyoruz dediler. Ben şimdi Ankara’daki şubeye gelsem ücret ödermiyim.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Uğrayın yardımcı olurlar.

 16. Hocam iyi günler ben yardın ideaklinikte radyofrekansla ben aldırcam, ama acısından korkuyorum et beni değil kabarık ben çok acı yapar mı

 17. fazla acımaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ben Tedavisi © 2004-2018
Sahibi:
Doğa Niyazi AKÇA
info@doganiyaziakca.com

Yönetici Webmaster
Ahmet ENGİN
webmaster@doganiyaziakca.com